Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seri İçinde Çıkabilecek Şeytan Meyveleri

Toprak-ağaç her neyse çıktı aslında orman meyvesi (Aramaki) hepsini karşılıyor. Rüzgar meyvesi de kesin çıkacak muhtemelen profilimdeki şahısta çıkacak. Logia doğa ile ilişkili yetenekler ve doğada bulunan güçlerin bir sınırı var düşünebilecek çoğu Logia türü de çıktı zaten ben bu saatten sonra çok fazla Logia çıkacağını düşünmüyorum. Normal Zoanlar artık sıradan ve güçsüz kaçıyor seride dolayısıyla yenilerinin çıkacağını çok sanmıyorum. Antik Zoanlar Wano'da Canavar Korsanlarında bir tema olarak karşımıza çıktı onların da daha fazla çıkacağını düşünmüyorum.

Baktığımızda Parameciaların al benisi hala devam ediyor. Süper güç uydurmak çok kolay çünkü BB tayfasına bakıyoruz çoğu Paramecia ben bundan sonra Paramecia ağırlıklı şeytan meyveleri göreceğimizi düşünüyorum. Birde Luffy'nin meyvesi mistik zoan çıktığı için güçlü karakterlerde beklenti mistik zoan göreceğimiz yönünde. Gorosei de mistik zoandan oluşacak gibi geliyor bana. Kurtadam, Vampir, Mumya, Frankestein yeteneklerine sahip mistik zoanlar görürsek bir tema olarak şaşırmam.
Katakuri hariç gerçekten ne Big Mom'da ne de Kaido'da hiç biri o havayı veremedi. Yani Big Mom ve Kaido'nun tayfalarında ne Crocodile ne de Doflamingo tadında bir tane isim yoktu. TümKek'i Katakuri kurtardı zaten.

Oda'nın tema anlayışı da işi aşırı bozdu. Onu geçtim, ucube gibi karakterler doldu taştı imparator tayfalarında koskoca 2 arc boyunca.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık