Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Satranç

@Kenny McCormick Üzerine düşünmeye çalışıp oynadığım zaman 4. seviyeyi yeniyorum ama o kadar akıl sır ermez hatalar yapıyorum ki maçtan sonra hataları izlemek acı verici oluyor resmen. Böyle böyle tekrardan hatırlayacağım oyunu okumayı pek tabii ama sen o maç için bir süre bekle...

Satranç dünya kupası oynanıyor birkaç haftadır. Kadınlarda 37 yaşındaki Alexandra Kosteniuk dünya şampiyonu olmuş.

Genel kategoride ise bugün yarı finalin son kısmı oynandı ve dünya şampiyonu Carlsen, 23 yaşındaki Duda'ya elendi. Finalde Karyakin ile Duda oynayacak. Carlsen dünya şampiyonu ama daha önce hiç bu kupayı kazanamamış. O yüzden bu turnuvada kasıyordu ama yine olmadı.

Alexandra ve Duda'yı tebrik ediyorum ama o turnuvada ilerlemek kolay. Madem çok ustalar, gelsinler korsanfan satranç turnuvalarında Luffytaro'ya karşı göstersinler hünerlerini. :s

Satranç dünya kupası oynanıyor birkaç haftadır. Kadınlarda 37 yaşındaki Alexandra Kosteniuk dünya şampiyonu olmuş.

Genel kategoride ise bugün yarı finalin son kısmı oynandı ve dünya şampiyonu Carlsen, 23 yaşındaki Duda'ya elendi. Finalde Karyakin ile Duda oynayacak. Carlsen dünya şampiyonu ama daha önce hiç bu kupayı kazanamamış. O yüzden bu turnuvada kasıyordu ama yine olmadı.

Alexandra ve Duda'yı tebrik ediyorum ama o turnuvada ilerlemek kolay. Madem çok ustalar, gelsinler korsanfan satranç turnuvalarında Luffytaro'ya karşı göstersinler hünerlerini. :s
?
Ne oldu bizim turnuvalar oynanmıyor mu artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık