Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Satranç

Selamlar;
Ankete göre turnuvalar (5+3) dk - (5 tur)- (Puanlı) şeklinde olacak. Bu kısımlar ezici çoğunlukla seçilmiş.

Turnuva saatine gelince, 22.30 ve 23 üçer oy alırken, 22 ve 20 ikişer oy almış. Net bir saat kazanmış olmasa da sonuç olarak çoğunluk 22-23 arasında istediği için 22.40'da yapmayı düşünüyorum. Neden kırk diye soracak olursanız ben de bilmiyorum. 22.40 ile başlayalım bir olmadı saati değiştiririz. :D

Turnuva saatine 40-45dk dakika kala linki atarım. Turnuvaları da iki günde bir açmayı düşünüyorum. Yani Cuma-Pazar-Salı-Perşembe diye gidecek. Dinlediğiniz için teşekkürler

-Kenny McCormick. :s

Selamlar;
Ankete göre turnuvalar (5+3) dk - (5 tur)- (Puanlı) şeklinde olacak. Bu kısımlar ezici çoğunlukla seçilmiş.

Turnuva saatine gelince, 22.30 ve 23 üçer oy alırken, 22 ve 20 ikişer oy almış. Net bir saat kazanmış olmasa da sonuç olarak çoğunluk 22-23 arasında istediği için 22.40'da yapmayı düşünüyorum. Neden kırk diye soracak olursanız ben de bilmiyorum. 22.40 ile başlayalım bir olmadı saati değiştiririz. :D

Turnuva saatine 40-45dk dakika kala linki atarım. Turnuvaları da iki günde bir açmayı düşünüyorum. Yani Cuma-Pazar-Salı-Perşembe diye gidecek. Dinlediğiniz için teşekkürler

-Kenny McCormick. :s
Bir şey dinlemedik meckormik. Okuduk.

-pilavüstükuru

Korsanfan Mini Turnuva-19 Oynandı. https://lichess.org/swiss/wH65ADsD

Kolombiyalı Jhonortega birinci olurken
@Kenny McCormick ikinci sırayı aldı.
Nickini vermemi istemeyen bir başka yetenekli korsanfan oyuncusu Lowei ise turnuvayı üçüncü sırada tamamladı.
İtalyalı Mambareno ve Milli Gururumuz @Luffytaro ise dört ve beşinci sırayı paylaştılar.
Katılan herkese teşekkürler. Bir aksilik falan olmazsa pazar akşamı tekrardan görüşürüz. :D

22.40'da bekliyoruz

Bu linkten turnuvamıza katılabilirsiniz
lichess.org/swiss/MTQzOT6g

You Can Join our tournament with this link

このリンクからトーナメントに参加できます

Puoi unirti al nostro torneo con questo link
---
Son 15dk. Yirminci turnuva olmasından ötürü, bugünün kazananına @sensey tarafından 20 adet kizaru figürü verilecek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık