Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Reed Richards'ın Güçleri

Hiper-Zeka : Reed kozmik ışınlara maruz kaldığı için zekası daha da gelişmiştir.
Esneklik : Reed son derece yumuşak bir plastik bedene sahiptir. Bedeninin kütlesini değiştirdiğinde organlarının çalışma durumu henüz bilinmemektedir. Reed bir kaç saniye içinde (Şekil karmaşıklığına göre daha uzun sürebilir.) istediği şekle girebilir ve aynı süre içinde eski haline dönebilir. İnanılma bir uzama ve esneme özelliğine sahip olduğu için ana gücünü bu oluşturur. Reed'in güçlerini kullanması için dönüşmesine gerek yoktur. Normal formunda kendisine bir pompalı tüfek bile sıkılsa işlemez. Derisinin esnekliğinin verdiği güç sayesinde Reed delinmez ve kesilmez. Ancak iğne gibi küçük deliciler bedenini delebilir.
Beden Yoğunluğu : Reed'in bedeninin moleküler yapısı derisini çok dayanıklı yapmaktadır. Reed bu sayede çok ağır saldırılara bile dayanabilir.
1. Patlama : Reed büyük bir patlama karşısında esneme gücünü kullanıp kendisini koruyabilir. Ayrıca iç organlarıda lastik olduğu için 12 kilo TNT'yi yutup içinde patlatabilir. Ancak bu tarz enerji gerektiren şeyler Reed'i yorar.
2. Saldırı Yönlendirme : Reed'in bedeni kendisine hızla gelen bir maddenin kitenik enerjisini emebilir. Bunu yapabildiği gibi gelen saldırıyı başka yöne gönderebilir.
Uzama : Reed'in gövdesi normal bir biçimde 15.000 metre uzayabilir. Ancak kendisini zorladığında ve diğer organlarını kullandığında bu mesafe artar.
1. Sarma : Reed bu özelliğini kullanarak rakibini sarar ve etkisiz hale getirir.
2. Hareket Hızı : Reed hedefine uzanarak kendisini hızlandırabilir.
Şekil Değişikliği : Reed'in gücü çok karmaşıktır. Ancak kendisi zeki biri olduğunda bu gücü verimli şekilde kullanmayı başarmıştır. Bu yüzden karmaşık şekillere girmekte fazla zorlanmaz.
1. Taklit : Reed karşısındaki bir insanın yüz, saç gibi temel yönlerini kendisine alıp şeklini değiştirebilir.
Branda, Paraşüt ve Kılıf : Reed esneklik gücünü kullarak tente, paraşüt ya da sarmal bir kılıfa dönüşebilir. Bunun için bedenini şişirmesi veya inceltmesi yeterlidir.
1. Süzülme : Reed aerodinamik şekillere girebildiğinden, kendisini paraşüte dönüştürebilir. Bu haliyle 500 kilo taşıyabilir.
2. Minder : Reed yüksek yerlerden düşen insanları kurtarmak için minder ya da tramboline dönüşebilir.
3. Sapan Vuruşu : Reed esneme gücünü kullanarak nesneleri sapan gibi tutup büyük bir güçle fırlatabilir.
Geometrik Şekiller : Reed, küre, silindir, küp, toroid, dikdörtgen gibi bir çok geometrik şekle girebilir.
1. Yumruk Silahları : Reed teke tek dövüşte yumruklarını esneyerek vurduğundan, darbeler çok etkili olmaktadır.
2. Zıplayan Top : Reed uzun mesafeleri atlamak için kendisini top, yay gibi zıplama kapasitesi yüksek şeylere dönüştürebilir.
İki Boyutluluk : Reed'in en harika güçlerinden biri budur. Reed bu özelliği ile kağıt kadar incelebilir ve iğne deliğinden geçecek kadar küçülebilir.
Kilit Açma : Reed parmaklarını mekanik kilitleri açmak için kullanabilir.
Rüzgar Üretimi : Reed ellerini pervane gibi kullarak güçlü rüzgarlar oluşturabilir.
Yarı-Sıvı Form : Reed bedenini sıvı kadar akışkan hale getirip çatlaklardan sızabilir.
 
Bence berabere :D
Bu şey gibi Fox'da bir bölüm izlemiştim SüperSukrulmu ne vardı bizimkilerin özelliğine sahip bir uzaylı ile VS atmışlardı en çok esniyen kazanıyordu o ayak :D en iyi lastik alır :D
 
G
güzel bir derleme smoker eline sağlık.Ama op fanı olduğumdan başkaları açısından akıllıca değil gibi düşünülsede luffy diyorum :D
 

ByBomber

demekki reed i çivi tabancalı biri yenebilir saol smoker-san
 

DaNTeFe

Sevmediğim bir karakterdir...
Çizgi roman serilerinde :
4Ever Wolverine.
 

_Roi_

bu kadar gücü olduğunu bilmiyordum...bazılar abartı olmuş gibime geliyor ama olsun
 
Redd Richards luffy'nin gerçek dünyaya zeki ve ciddi biçimde uyarlanmış hali.Zaten birçk yönüde benziyo luffyle :D luffy'nin kral oldukdan soraki hali Richards işte sonuna bu konuda sonuna kadar luffy'ciyim :D
 
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2021.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık