Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Punisher

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eline sağlık smok.Triad için de ayrıca teşekkürler. İnsafsız olması ve özgür ruhlu takılıp kimseye katılmaması güzel.Klasik süper kahraman edebiyatını parçalayıp adam öldürmesi falan da hoş.Ama ölüp geri gelmesi pek bi zorlama olmuş.Marvel'ın yazar değişikliği zamanlarında yeni nesil yazarlar kendilerini kabul ettirmek ve selefinden farklı olabilmek için o tarz ilginç şeyler yapmışlar.Kaptan'ın yaptığı da terbiyesizlik.Süper kötüler'de çiçek atmıyodu heralde.Ayrıca katliam yaptığı bilinen bi adamın adam öldürmesine kızmak nasıl bi mantıktır...
ama abi kötüler K.Amerika'nın yanına katılmak için geliyordu. Oda sorgusuz sualsiz direk öldürdü onları. Kaptan'da buna kızdı. teşekkürler daken'i seviyorum.

emre nereden okuyabilirim şu iç savaş olayını bahsettiğiniz:confused:
abi ben tüm seriyi ing olarak torrent çekmiştim. iç savaşa kadar giden hikayeler felanda vardı ama onları okuyamadan formatta gitmişti.. ve iç savaş'ın başlama nedenide bir kaç tane salağın yüzünden oldu. İron Man bilmem ne bölgesini kurarak kalleşlik yaptı. Ulan şimdi bu süper kahramanlar kimliğini açıklasa Kötü adamlar bunların sevdiklerine saldıracak neresi mantıklı bir yasa bu arkadaş ?

Tv show'u yapan zeki mutant arkadaşlar yüzünden çıkmıştı sanırım savaş.Büyük bi patlama olmuştu diye hatırlıyorum.
http://www.cizgidiyari.com/forum/
Bu site yardımcı olabilir çizgi roman arayan arkadaşlar için.
Evet Tv reyting yapsın diye bir grup birbirine giriyor büyük bir patlama oluyor kent'in yarısı bu patlamadan etkileniyor binalar yok oluyor.. Ve herkesin kızdığı şey anaokulunda bir sürü çocuk ölüyor.

Sanırım birde süper kahramanların hükümetin kontrolüne girme anlaşması vardı o ayrı bir olaydı tabi hatırladığım kadarı ile ama feci kavga çıkmıştı marvel dünyasında 2'ye bölünmüştü bir yerde okumuştum geçen seneydi galiba varmıydı böyle birşey?
Evet Demir Adam ile Kaptan Amerika ile 2 gruba ayrılıyor.. bunun konusunu acıcam bugün içerisinde beklemede kalın :good:

Moderatör tarafında düzenlendi:
nedense süper güçleri olmayan kahramanlar favorim oluyor bunlardan sonrada en süper über düber güçleri olanları severim
bknz: 1-batman 2- wonder woman 3-süperman :)
punisher oyununu 3 kere bitirdiğim nadir oyunlardandır
kendisi şimdiki gençliğin tabiriyle kingdir :D
çok bir şey söylemek istemiyorum zaten yazı açıklamış açıklayacağı kadar
son söz eline-ingilizcene sağlık smoker

Punisher da iyi çocuktur,merttir süper kahramanlar gibi yok ağ atayım yok ışın atayım gibi şaklabanlıklar yapmaz.Eline sağlık smoker,sır gibi sakladın dün ama iyide etmişsin:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık