Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Orijinal Müzik Paylaşım Platformu

Merhaba,
Bu konuyu açarken öncelikle kendime daha sonra ise benim gibi insanlara yardım eli uzatmayı amaçlıyorum. Bahsettiğim yardım ise başlıktan da anlaşılacağı gibi orijinal müzik bulma konusunda olacak. Orijinal müzikten kastettiğim şey kendi yaptığınız müzikler. Yani Afrika'nın ıssız çöllerinden çıkan hiç keşfedilmemiş müzikler değil sizin beyninizin içindeki ıssız çöllerden çıkan müzikler.
Şimdi biraz daha detaylara ineyim. Aslında her şey telefonumun zil sesinden sıkılmam ile başladı. Bir akşam internette zil sesi aramaya başladım. Uzun süre onlarca zil sesi sitesi ve uygulaması denedikten sonra umudumu kaybetmek üzereyken "Groovepad" uygulaması ile karşılaştım.
Bu uygulama çok basit komut sistemiyle en yeteneksiz insanlara bile iyi kötü dinlenebilen müzikler yapma fırsatı veriyor. Normalde uygulama içi ücretli içerikler var ama çeşitli sitelerden ücretsiz apk dosyası olarak da indirilebiliyor. Baktım hazır müzik bulamıyorum bari kendi müziğimi yapmaya çalışayım dedim ve uygulamayı indirip biraz kurcaladım. Kısa sürede hiç tahmin etmediğim kadar hoşuma gitti. Biraz zaman geçirdikten sonra fark ettim ki güzel müzikler ortaya çıkıyor, onları dinleyince başka şeyler deneme isteği geliyor ve bu bir döngüye dönüşüyor.
Lafı daha fazla uzatmadan sadede geliyorum. Benim gibi zil sesi bulmada zorlanan ya da sadece keyif için müzik yapmak isteyen arkadaşlar varsa hangi uygulama veya yöntem kullandığınız fark etmez burada paylaşın ki bize de faydası dokunsun. Hem ne demişler müzik paylaştıkça çoğalır. Bu nedenle bir de müzik paylaşım sitesi vereyim: https://soundcloud.com/ Oluşturduğunuz müzikleri bu site üzerinden yükleyip paylaşabilirsiniz. Ücretsiz bir üyelik işleminin ardından 180 dk yükleme hakkı veriyor.

Kendi yaptıklarımı yükleyerek konuyu başlatıyorum. Umarım katılım olur.

Hatalı görünen linklerde %2F ifadesi yerine / ifadesi koyarsanız açılır. Nedense foruma atınca böyle oluyor.
Örneğin:
...2818%2Fdeneme...

Yerine

...2818/deneme...

Yazarsanız düzelir.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık