Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Ooooo... katliamı yapan koramiral Sakazuki, şimdiki Sakazuki değil.
Vader olmadan da neler yaptığı malum koca klanı yok etti çoluk çocuk demeden, ona imrenerek padawanları kesti acımadan
Sakazuki şimdi daha beter :D Bak yine karanlık tarafın gücünü olaydan bağımsız görüyorsun. Karanlık tarafı kullanan herkes Sith olmuyor, Sith olmadan da karanlık taraf kullanılabiliyor. Usta Yoda çok güzel açıklıyor bu tarz davranışların sebebini.
@Skywalker
Sen değil misin çoluk çocuk demeden koca kalanı yok eden Skywalker'ı savunan, sen değil misin yıllarca eğittiği, rol model olduğu padavanları kesen Sky'ı seven. Anakin değil mi, kardeşim dediği kişiyi öldürmeye çalışan... eeeyyyyy Skywalker_61 Sen mi büyüksün amiralcilerden HAYIRRRR amiralciler büyük amiralciler... Skazuki'nin güç kontrolü yok diye değil mi bu sevgisizlik, ışın kılıcı yok diye değil mi..
Dokunma benim amiralcilerime dokunma benim hangi lobiden olduğunu bir türlü anlamadığım Kuroroma yoksa ben bugüne kadar hiç kimseyi incitmemiş ben Devrimcilerle uğraşmasını bilirim, anlıyor musun bilirim..
kaç para ulan bir işin kılıcı kaç para
Biz Jedi olan Anakin'den razıyız. Beni karanlık tarafa düşürmeye çalışma reis ilk senden başlarım kesmeye çünkü baklavayı severim :D

Sakazuki şimdi daha beter :D Bak yine karanlık tarafın gücünü olaydan bağımsız görüyorsun. Karanlık tarafı kullanan herkes Sith olmuyor, Sith olmadan da karanlık taraf kullanılabiliyor. Usta Yoda çok güzel açıklıyor bu tarz davranışların sebebini.

Biz Jedi olan Anakin'den razıyız. Beni karanlık tarafa düşürmeye çalışma reis ilk senden başlarım kesmeye çünkü baklavayı severim :D
Bana maval anlatma Sky.. yok karanlık tarafmış aydınlıkmış.. kötülüğe bahane bulma çabası bunlar.

Devrimci değil yalnız orayı düzeltelim. @Skywalker dragoncudur, ejderci de denebilir bir yerde.
Doğru diyorsun, mesele deagoncular.. Sabo öyle ah Sabo yanlış toplulukta.
Luffy ile olsaydı daha büyük devrimler yapardı.

Çok uğraşıyor musunuz böyle şeylerle bize sallamaya yoksa iftirada uzmanlaştınız da hemen mi aklınıza geliyor :D
Bak Sky.. haklının payını veririm. Siz devrimcilere uğraşmak istemem. Her biriniz caps yapma uzmanısınız. Sizin uğraştığınız kadar, OP'ta devrimciler uğraşsaydı hükümet çoktan devrilmişti. Sizin kadar bile propaganda yapamıyorlar. Neyse...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık