Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Pace Türkçeleştirme Projesi - onepacetr.net - (%95)

03 Ocak Çarşamba 2024

Fishman Island sezonuna ait 24 bölüm arşiv ve siteye eklendi. İlerleme durumu %100

Keyifli seyirler.
onepacetr.net
bu arc ın bütüm bölümlerinde durum bu mu bilmiyorum ama bölümlerde titreme var fps sorunu gibi geldi bana. pc de sorun yok ama tv de açtık bölümleri tir tir titriyorlar. encode ile ilgili herlade. diğer arklarda bu sorunu yaşamadık hiç. birde video kalitesi return to sabondy ile kıyaslanamayacak kadar düşmüş. biri 720p biri 1080p gibi.

edit:yanlış mesajı alıntıladığım için

Son düzenleme:
bu arc ın bütüm bölümlerinde durum bu mu bilmiyorum ama bölümlerde titreme var fps sorunu gibi geldi bana. pc de sorun yok ama tv de açtık bölümleri tir tir titriyorlar. encode ile ilgili herlade. diğer arklarda bu sorunu yaşamadık hiç. birde video kalitesi return to sabondy ile kıyaslanamayacak kadar düşmüş. biri 720p biri 1080p gibi.
Bahsettiğin sezonların kalitesi 720p. Fishman Island ve Punk Hazard arcları 2013 tarihine, yani projeye başladıkları tarihe ait editler. Eski ve kalitesiz olabilirler. Bilmiyorum bir de biz yayınlayınca bizim bölümleri test edersin. Aynı sorun varsa encode işini kendin yaparsın. Eski tarihli sezonlara re edit atacaklarını söylediler. Lütfen projeyle ilgileniyorsanız One Pace discord sunucusuna göz atıp ondan sonra sorularınızı sorun.

Bahsettiğin sezonların kalitesi 720p. Fishman Island ve Punk Hazard arcları 2013 tarihine, yani projeye başladıkları tarihe ait editler. Eski ve kalitesiz olabilirler. Bilmiyorum bir de biz yayınlayınca bizim bölümleri test edersin. Aynı sorun varsa encode işini kendin yaparsın. Eski tarihli sezonlara re edit atacaklarını söylediler. Lütfen projeyle ilgileniyorsanız One Pace discord sunucusuna göz atıp ondan sonra sorularınızı sorun.
yanlış anlattım olayı. balık adam arkından bahsediyorum sizden indirdim. alıntı yaptığım mesajdan ötürü bir karışıklık oldu sanırsam.

sizin drive dan indirdiğim balıkadam arcında bi encode sorunu var gibi. 17-18-19 a baktım bu üçünde de vardı diğerlerine bakamadım.

yanlış anlattım olayı. balık adam arkından bahsediyorum sizden indirdim. alıntı yaptığım mesajdan ötürü bir karışıklık oldu sanırsam.

sizin drive dan indirdiğim balıkadam arcında bi encode sorunu var gibi. 17-18-19 a baktım bu üçünde de vardı diğerlerine bakamadım.
Dediğim gibi o sezonlar eski editler, sorun o yüzden olabilir. Diğer sezonlarla aynı encode uygulanıyor. Bilemiyorum.

08 Ocak Pazartesi 2024

Reverse Mountain sezonu yeniden düzenlendi. 1080p kaliteyle, yeni çevirisiyle beraber arşiv ve siteden ulaşabilirsiniz. İlerleme durumu %100

One Pace "Reverse Mountain" Yeniden Düzenleme Notları:
-- Neo-Raws v2 kullanılarak baştan aşağı yeniden düzenlendi.
-- Anime özel warship adası hikayesi, Apis ve Eric gibi filler karakterler, KaitouYahiko ve Zenef'in grafik düzeltmeleri sayesinde sorunsuz bir şekilde çıkarıldı.
-- Müzik kesimleri büyük ölçüde geliştirildi, önceki rahatsız edici düzenlemeleri ortadan kaldırarak filler satırlarını ve karakterleri korudu.
-- Altyazı tamamen düzenlendi ve çeviri standartlarına uygun olarak kontrol edildi.
(translate)

Keyifli seyirler.
onepacetr.net

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık