Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Nika Meyvesi Ne Kadar İyi?

Nika meyvesi ne kadar iyi?

• Serideki en iyi şeytan meyvesi

• Üst düzey meyvelerden biri

• Ortalama bir meyve

• Kötü meyve

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Bunlar işin cıvık yani zaten ama birini bu şekilde yendiğini görmedik. Göreceğimizi de sanmıyorum. İşin komedisi ki Oda önceden toon forxe tadında olmasa da Luffy'e böyle şeyler yaptırıyordu. Crocodile yemeye çalışması gibi. Orada da kafası baya büyüyordu.

Aynen ama onlar lastik özelliğinin içindeydi. Şuan Luffy mabadından ateş de pükürtedebilir yapabileceği şeylerin sınırı yok derken kasıt o.

Nika, öyle kudretli meyve ki uğruna şarkı yazılmış, başka hiçbir meyvenin şarkısını bulamazsınız, şarkının sözleri ve meali şöyle :)

TEK TEK (Burada Nikanin rakiplerini (Kizaru-Lucci) tekledigi anlatılıyor.)

AĞARDI BAK SAÇLARIM TEK TEK (Burada Beyaz Savaşçı lakapli Nikanin saçlarının nasıl beyazladigi anlatiliyor)

DAMLIYOR GÖZYAŞLARIM TEK TEK (Burada Nikanin döktüğü gözyaşlarından bahsediliyor)
BIRAKTILAR BENİ TEK (Burada Nikanin ihanete uğrayıp (Zunesha- Antik Dev) yalnız bırakıldığı anlatiliyor)
BİR DE YARİMİN HASRETİ YÜREĞİME OLDU EK (Burada spoiler var, Özgürlük Savaşçısı Nika, Özgürlük uğruna sevdiğini arkasında bırakmış, sevdiği kim bilemiyoruz IM olabilir diye teoriler mevcut )
ŞU BİTMEYEN DERTLERİMLE TEK BAŞINAYIM BEN TEK (Burada Nikanin tüm dünyanın yükünü tek başına sırtladigindan bahsediliyor, Vegapunkun dedigi üzere Nikayi bekleyen binlerce kişi var )

Şuradan da dinleyin şarkıyı :)

Nika, öyle kudretli meyve ki uğruna şarkı yazılmış, başka hiçbir meyvenin şarkısını bulamazsınız, şarkının sözleri ve meali şöyle :)

AĞARDI BAK SAÇLARIM TEK TEK (Burada Beyaz Savaşçı lakapli Nikanin saçlarının nasıl beyazladigi anlatiliyor)

DAMLIYOR GÖZYAŞLARIM TEK TEK (Burada Nikanin döktüğü gözyaşlarından bahsediliyor)
BIRAKTILAR BENİ TEK (Burada Nikanin ihanete uğrayıp (Zunesha- Antik Dev) yalnız bırakıldığı anlatiliyor)
BİR DE YARİMİN HASRETİ YÜREĞİME OLDU EK (Burada spoiler var, Özgürlük Savaşçısı Nika, Özgürlük uğruna sevdiğini arkasında bırakmış, sevdiği kim bilemiyoruz IM olabilir diye teoriler mevcut )
ŞU BİTMEYEN DERTLERİMLE TEK BAŞINAYIM BEN TEK (Burada Nikanin tüm dünyanın yükünü tek başına sırtladigindan bahsediliyor, Vegapunkun dedigi üzere Nikayi bekleyen binlerce kişi var )

Ben ikna oldum.

Son düzenleme:

Zekisin abi,iyisinde benim mod şu oldu:

Geçmişte en güçlü tanrı yenilmemiş bile bir ihanet salaklık yüzünden bir olaylar dönmüş.

Günü gelince de tekrar dirilip dünyada kendisine ters ne kadar adam varsa yine yenicek.

Benim okuduğum seriler içinde bulunduğu evrende bu kadar yenilmez konumda olan kimse görmedim ben.

En fazla kötü bir karakter böyle bir güce sahip olur onu da bir şekilde yenerler di.
henuz kafasina deniz tasindan yapilma balyozu yememis olandir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık