Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Mihawk, Kuş Kafesi'ni Kesebilir miydi?

Kuş Kafesi vs Mihawk

• Kafes kazanır.

Kullanılan: 56 34.6%
  • Mihawk kazanır.

Kullanılan: 94 58.0%
  • Kafesin biri, bir kuş aramaya çıktı.

Kullanılan: 12 7.4%

• Kullanılan toplam oy
    162
KUŞ KAFESİ (TÜRKÇE BİLMEYEN ARKADAŞLAR İÇİN BIRDCAGE :D)

Resim büyük olduğundan böyle paylaşıyorum. Kendisinin şekli şemali böyle bir şeydir, Fujitora'nın da dahil olduğu Dressorasa halkı bu kuş kafesini kesemedikleri için ittirerek durdurmaya çalışmışlar ancak yapabildikleri tek şey yavaşlatabilmek olmuştur.

Beyaz renklidir, Doflamingo'nun marifetidir.

Kuş Kafesi'nin şimdilik bilinen tek dövüş skilli kabak gibi açıldıktan sonra yavaş yavaş kapanarak önüne gelen herkesi çoluk çocuk demeden kesip biçmektedir.

DRACULA MIHAWK
(İSTESE KORSANLAR KRALI OLUR :D)

Kendisi serinin en çok tartışılan abilerinden biridir. Şeytan meyvesi var mıdır bilinmez. Karakılıcın olayı nedir tam bilinmez. Haki düzeyi nedir bilinmez. Orta seviye bir eleman mıdır yoksa imparator gücünde midir bilinmez. Gerçekten tek başına mı dolaşmaktadır yoksa aslında bir tayfanın gizli üyesi midir bilinmez. Gözleri niye böyle bilinmez. Wanted değeri bilinmez.

Kendisiyle ilgili bilinen tek şey ünvanı; "Dünyanın en iyi kılıç ustası."

Sorumuz şu; Sizce Mihawk Dressorosa'da olsaydı; o kuş kafesinin tellerini kesebilir miydi? Yani o kuş kafesinden kendi başına kurtulmayı başarır mıydı?

Rosa'da olsa kesemezdi ama başka yerde keser :bilmem:

Rosa'da tanrı inse gene bişey olmaz illa Luffy kahraman olacak :byee:

Fujitora işi bozuyor. O bile çıkamadı amma velakin benim bildiğim Zoro'nun hocası Mihawk kafes mafes dinlemez deler geçer.

Kairosekiden yapılmış bır kılıç la ben bile keserım
Kairoseki yalnızca kişinin kullanamamasına sebep oluyor. Fakat örneğin Luffy, Arlong Park'ta suyun altındayken boynunu sudan çıkartıp nefes almasını sağladılar. Law'ın açtığı Room'un bir bölümü bile deniz suyuna değse dahi bozulmuyor. Yani kısacası kesemezsin. :oleyo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık