Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Koskoca Shanks nasıl dandik deniz canavarına kol verdi onu anlatsana? Son anda yetişse bile o canavarın ben ortalama üstü birini ısırıp kol alabileceğini düşünmüyorum hatta tersine dişleri dökülür. Shanks'ın yonkou olmasının anahtarı Mihawk.
Shanks kendi verdi kolu. Yani hicbir şekilde savunmadı. Bilerek kolunun yenilmesine izin verdi. Bunu zaten WB'ye diyor. Yeni Dünya üzerine bahse yatırdım diyor.

Koskoca Shanks nasıl dandik deniz canavarına kol verdi onu anlatsana? Son anda yetişse bile o canavarın ben ortalama üstü birini ısırıp kol alabileceğini düşünmüyorum hatta tersine dişleri dökülür. Shanks'ın yonkou olmasının anahtarı Mihawk.
Buggy vakası vol.2. Millet düelloları görüp "bu baya sağlamdır ha" demiştir, tayfadakiler de "bu Mihawk ile dövüşüyorsa, bir olayı vardır" diye takip etmişlerdir, sonra da Yonko olmuştur :p KK tayfasında, Mihawk ile düello atmış, peşinde güçlü adamlar var, Buggy'nin karizma versiyonu :D Düello dediği de Mihawk'ın kılıç eğitimi vermesidir :oleyo::hhh:

Buggy vakası vol.2. Millet düelloları görüp "bu baya sağlamdır ha" demiştir, tayfadakiler de "bu Mihawk ile dövüşüyorsa, bir olayı vardır" diye takip etmişlerdir, sonra da Yonko olmuştur :p KK tayfasında, Mihawk ile düello atmış, peşinde güçlü adamlar var, Buggy'nin karizma versiyonu :D Düello dediği de Mihawk'ın kılıç eğitimi vermesidir :oleyo::hhh:
Tüm gerçekleri yazmışsın, Buggy bu işlere geç başladı, Shanks daha önce çözmüş. Mihawk ile efsane vsler diye de yalanlar atıp yolunu bulmuştur.

Ana karakterimizin en büyük zaafı;
1-) kesici aletler,
2-) meyvesiz durumda yiyeceği vuruşlar ve içten hasarlar.

Meyvesiz durumda nasıl hasar yiyebilir? Karasakal seride luffy’e karşı oluşturulmuş en zıt karakter. Meyvesini deaktif ederek çok büyük hasarlar verebilir luffy’e acaip ters bir karakter. Onun dışında meyveli halde yiyeceği hakili hasar ve luccinin içten verdiği hasarlar.

Diğeri tabii ki kılıç ustaları. Dünyanın en güçlü kılıç ustasının vereceği bir kesiş vs yi 3 saniyede bitirebilir.
hala mı ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık