Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy şu haliyle mihawkı alır bence. Luffynin kral hakili kong gunını tutabileceğini hiç sanmam. İlginç olan seride tanıdığımız ilk güçlü karakter. Shanks daha ortalıkta yokken mihawkı görmüştük. Odanın bu karakteri bu kadar karizmatik ve güçlü çizmesi boşa değil. Belki yonkou seviyesi belki değil ama şu bir gerçektir ki seri başladığından beri tek bir çizik bile almayan tek karakter bu bile başarı. Marinefordta kılıç ustalığının hakkını verip bir çok kişiyle düello attı terlemedi bile. One piecein star tv de türkçe dublaj yayınlandığı günden beri açık ara en favori karakterim kılıcının resimlerini çizerdim resim defterime. Hayranlığım bir yana dursun net amiral seviyesi diyebilirim kafamda net. Fazlası olduğunu düşünmüyorum. birde şöyle bir şey var ne kadar doğruyu yansıtıyor bilmiyorum ama marinefordta beyazsakalla aramdaki farkı görmek istiyorum deyip slash atmıştı ve jozu durdurmuştu yani cevabını almış oldu. Daha tümen komutanlarını geçemiyordu. Oysa big mom ve kaido gibi yonkular tümen komutanlarına tek atıyor.

O açıklamayı yeterli görmen senin yetersizliğin olmuş. Demek ki senden de fazlasını beklememek gerek(tahmin edildiği gibi)

Baştan aşağı çelişkilerle dolu bir mesaj. Düzeltmek için 2 Redbull lazım.
Uğraşmak istemiyorum zaten bir sürü yazmışsın gerek yok uğraşmaya gayet mantıklı cevap yazmışlar ona bile redbull iç falan yazıyorsun ne diye boşa uğraşalım sonuçta ne kabul ediyorsun ne kendin mantıklı bir cevap yazıyorsun :hhh:

Amiral gücündedir.

Prime Ray
Oden
Borsalino yamuk ağızlısıyla aynı potaya sokarım kendisini...

Bence bu kulvarda çok ufak farkla en güçlü odur.

Sakazuki'ye kaybeder. Evrende alabileceği en güçlü karakter Kuzan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık