Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Meyvelerin Seviyesi

Yamato'nun meyvesi bence 5 yıldız olmalıydı ve Magellan'ın meyvesinin Ceasar'ın meyvesinden üstte olmasını çok anlamlandıramadım belki Ceasar çok güçlü olmayabilir ve meyveyi çok iyi kullanmamış olabilir ama arz ettiği tehlikeyi düşünürsek aslında Ceasar'ın meyvesi çok daha tehlikeli. Ortamdaki oksijeni sıfırlayabilmesi müthiş bir yetenek. Ceasar gibi birinde bile çok fazla etkisini gördüğümüz bir meyve.

Yamato'nun meyvesi bence 5 yıldız olmalıydı ve Magellan'ın meyvesinin Ceasar'ın meyvesinden üstte olmasını çok anlamlandıramadım belki Ceasar çok güçlü olmayabilir ve meyveyi çok iyi kullanmamış olabilir ama arz ettiği tehlikeyi düşünürsek aslında Ceasar'ın meyvesi çok daha tehlikeli. Ortamdaki oksijeni sıfırlayabilmesi müthiş bir yetenek. Ceasar gibi birinde bile çok fazla etkisini gördüğümüz bir meyve.
Tiksav'ınki kendi değerlendirmesi fakat çok geniş bir değerlendirme olduğu için onu ilk mesaja yazdım. Onun üzerinden ekleme çıkarma yaparsan rahat yaparsın. Mesela hangi meyve 5'te olmaz hangisi olur falan. Şu anda 5. seviye olanlar tartışılıyor, bir müddet bu seviyede kaldıktan sonra ekleme çıkarmayı 4. seviye için yapacağız. Ama Tiksav'ın mesajını baz almayı düşünüyorum zira epey geniş kapsamlı.
Yamato'nun meyvesi için 5 diyorsun peki Ceaser'ın ve Magellan'ınki için?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık