Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Sohbet - Tartışma

Diğer arclara göre daha sakin geçiyor, bir de megumi kısmı biraz uzatıldı ama daha arcın başındayız. Maki, hakari falan gözüktüğünde gene shibuya havasına girer. Yine de şu anki bölümler bile Op"dan bin kat daha iyi bence.
Bu arada Hajime Kashimo karakterine de baya hypelandım ben. Muhtemelen ileriki bölümlerde sukuna ile vs sini görücez.
Benim de Higuruma çok hoşuma gitti

Ben okurken oldukça zevk alıyorum. Manganın olayı kafa yormak değil. Çerezlik okuyup zevk almak. Dediğin gibi karakter başından beri +9 itemlerle geziyor full. Her seferinde bir şekilde kurtulacağını biliyorsun ve çoğu zaman imkansız durumlarda ana kozlarını dahi kullanmadan çıkıyor. Ancak serinin en sevdiğim yanı diğer Çin serilerinin aksine sürekli 999 kat güçlü adamları yenerek ilerlemiyor. Genelde 1 veya 2 küçük alem üstü adamları ezip geçiyor(başlar hariç). Ve sık sık güçsüz odluğunu hissediyorsun. Kaçmak konusunda oldukça iyi ve güçlü kişilerden kaçarak kurtulup daha sonra dönmesi oldukça hoş. Ancak benim okumaya devam etme sebebim bunlar değil. Tamamen çıtır çerez olması. Gerçi 1700den fazla bölüm okudum nasıl çerez oluyorsa artık :flaugh:. Seriyi anlamak için tamamen okumaya gerek yok. Ben bir kaç aylık aralar vererek öncesi tamamen unutup devam etmeme rağmen hiç kopukluk yaşamıyorum. Okumak için zihnimi yormama gerek kalmıyor böylece. Kafa dağıtmak isteyenlere net önerimdir. Düşünmeden okuyabileceğiniz en açık(karmaşık değil .d) ve en az saçma (çin) seridir.
hahahaha haklısınız aslında. bu seriden sonra birkaç seri daha okudum. çoğunun adını unuttum ama birinin adı aklımda kaldı, kısa olduğundan yuan zun. martial peak bunların yanında efsane sayılır. sürekli aynı şeyler oluyor. ben asilim, sen köylüsün seni öldüreceğim pata küte. arkaplanına güvenmeyeceksin deyip, ana karakter son kozunu oynar ve kazanıp gizemli item düşürür. her renkten saça sahip kızlar ana karakterin fanı olur. diğer erkekler bu olaydan ders çıkartmaz. aynen devam. martial peak'in çoğu seriden daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

akla yatkın bir şekilde güçlenen mc yok gibi bir şey. hoşlanmıyor olsam da harem muhabbetine de çok lafım yok ama deli manyak adam vardı ya yıldıza düşen. gun hu mu ne hani. oradan kurtuldular. dedim ki güzel ha. eğlenerek okuyorum. demez olaydım. peşine bir ticaret loncasının 3. ''oğlu'' ile yaşadıkları maceralar benim kayışı koparttı. oradan sonra atlayarak okudum. İngilizcesi neredeyse 1900 bölüm olmuş. Noveline baktım, hem bölüm sayısı olarak(6000 bölüm) hem de bölüm uzunluğu olarak çok uzun. saldım ben de seriyi.

peşine bir ticaret loncasının 3. ''oğlu'' ile yaşadıkları maceralar benim kayışı koparttı. oradan sonra atlayarak okudum
Seriyi okumayacaksan
O da kadın çıkıyor. Seride Ana karakterle 20 bölümden fazla takılan herkes ya kadın olup ona aşık oluyor yada aşırı güçlü biri olup onun yardakçısı oluyor. asdasdas
Zaten tüm Çin seriler neredeyse aynı. Birini okuyunca hepsini okumuş oluyorsun. Kore mürim mangaları da aynı kafa. Bu evrenler o kadar benzer ki ben bir manganın 100. bölümlerinde başka bir mangayla aynı evrende geçtiğini öğrenmiştim. asdasd Ve o zamana kadar hiç bir şey fark etmemiştim.

Seriyi okumayacaksan
O da kadın çıkıyor. Seride Ana karakterle 20 bölümden fazla takılan herkes ya kadın olup ona aşık oluyor yada aşırı güçlü biri olup onun yardakçısı oluyor. asdasdas
Zaten tüm Çin seriler neredeyse aynı. Birini okuyunca hepsini okumuş oluyorsun. Kore mürim mangaları da aynı kafa. Bu evrenler o kadar benzer ki ben bir manganın 100. bölümlerinde başka bir mangayla aynı evrende geçtiğini öğrenmiştim. asdasd Ve o zamana kadar hiç bir şey fark etmemiştim.
yahu zaten ağır spoiler dediğiniz kısmı okuduktan sonra bıraktım seriyi :) :)
4. eşi oldu muhtemelen bizimkinin. bunlar bir de binlerce yıl falan yaşıyor. kim bilir ileride kaç eş daha alacak. hayır bir de eşleri, yeni eş alacaksan benlik sıkıntı yok diyor😱😱

Hangisi Çin hangisi Kore serisi açıkçası bilmiyorum. İsimden çıkartılabilir evet ama karakterlerin isimlerini akılda tutmak çok yorucu olduğundan isimleri okumuyorum. Dediğiniz gibi alayı aynı bu serilerin.

Çook uzun zamandır Vagabond okumak istiyorum ama anladığım kadarıyla finalini vermemiş, myanimelistte de on hiatus yazıyor. Okumayı çok istiyorum ama Miura'nın vefatı ile Berserk'in yüreğime düşürdüğü acıdan sonra cesaret edemiyorum.
Bence okumalısın final vermesi ayıp olur o serinin.
Kendileri için çok önemli 2 figür var ve aralarındaki olaylar bilinmiyor o yüzden kendi kafasından o karekterlere bir son yazmaz tarihe saygısı var.

2 etkileyici kişinin hikayesini sonuna kadar anlattı yani bitmiş bir seri Vagabond.

Bence okumalısın final vermesi ayıp olur o serinin.
Kendileri için çok önemli 2 figür var ve aralarındaki olaylar bilinmiyor o yüzden kendi kafasından o karekterlere bir son yazmaz tarihe saygısı var.

2 etkileyici kişinin hikayesini sonuna kadar anlattı yani bitmiş bir seri Vagabond.
Durumu sayende öğrendim, gerçekten aklıma yattı. Çok teşekkür ederim, başlamaya karar verdim.

killer shark in another world!:hhh::flaugh::oleyo:
seviyorum böyle kafa mangaları!
c sınıfı hollywood filmleri var ya sharknado, 20 başlı köpek balığı vs.... bunları sevişyorsanız buna bayılacaksınız!
isekai köpekbalığı tam içki kafası!

Son düzenleme:
Canım sıkıldı, MAL'daki en iyi mangalara bir bakayım dedim. Yokohama Kaidashi Kikou'na başladım.

Nausicaä of the Valley of the Wind ve Three Days of Happiness'a da bakarım. Three Days of Happiness'a novel olarak bakarım ama.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık