Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kendinizi Hangi Karakterlere Yakın Görüyorsunuz?

Kendinizi Hangi Karakterlere Yakın Görüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    69
Arkadaşlar malumunuz son arc ile birlikte yeni çıkan bölümlerden ziyade sevdiğimiz/sevmediğimiz karakterlerin gümlemelerinden/gümletmelerinden zevk alır hale geldik. Katılırsanız alınan bu keyfi daha fazla arttırmaya yönelik bir fikrimi anketle öne sürmek istiyorum.

Üyelerimizin çoğu aynı anda farklı lobilerden karakterleri seviyor. Kimlerin hangi gruplardan karakterleri sevdiğini bir çok arkadaşımız görmeyi ister diye düşünüyorum. Bunu öğrenmek için küme oluşturmayı ve kim kendini nereye yakın hissediyorsa o kümeye ait şıkkı işaretlemesini rica ediyorum.

Aynı anda farklı kümelerden karakter seven arkadaşlar kesişim kümelerindeki seçeneği işaretleyebilir. Genel olarak lobileri küme olarak çizdim ve kesişim kümelerinde istenmeyebilecek muhtemel karakterleri haricen belirttim. Genel olarak o kümeyi sevdiğinizi belirtmek için kümenin isminin olduğu şıkkı seçmeniz yeterlidir. Kümeden bu hariç hepsini seviyorum dedikleriniz varsa belirtmenizi rica ediyorum.

Buradaki amaç en çok hangi lobinin sevildiği değil kimin genel olarak hangi karakterleri sevdiğidir. Birden fazla şık işaretleyebilirsiniz. Tavsiyelerinize göre küme çizimini güncelleyebiliriz.

Son düzenleme:
1-Dof
2-Law
3-Kata
4-Kaido

Bi komutan veya sağ kol lobisi olsa o lobiden olurdum sanırım. Bu dörtlüden sonra favorilerim hep sağ kol veya komutandı. Tabi king/queen/jack üçlüsü bozdu bu zaten varolmayan lobi’yi. Amiralleri ryo’nun bozması gibi.

Karakter yapısını sevmediklerim olsa da bütün karakterler bir bütünün parçası olduğu için hiç birini gereksiz görmem( Foxy hariç). Bugüne kadar gösterildiği haliyle şerhini düşmek kaydıyla bazı yönlerini kendime yakın hissettiğim karakterler var. Luffy, Zoro, Shanks, WB, Garp gibi karakterlerde kendimden bazı parçaları görüyorum.

Genç olmam ve iyi yerlere gelme çabamdan dolayı kendimi en kötü nesile daha yakın hissediyorum.
Bunun haricinde amirallerin (eski) kattığı ciddiyeti seviyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık