Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kendi Tayfanızı Oluşturun

Kaptanımız : Shanks
Y. Kaptanımız : Marco
Dümenci ve aşçımız : Jinbei
Doktor ve bilim adamımız : C. Clown
Kılıç ustalarımız : Mihawk ve Zoro
Güçlü bir abimiz : Kuma

Son düzenleme:

Sybe

Kaptan: Aokiji ( Logia olmasıyla birlikte meyvesinde uzman biri, hakide usta olması, tayfayı vede tayfadaki DF kullanıcılarına denizde yararlı olacağı için kaptan koltuğuna onu koydum. )

Yardımcı Kaptan: Marco ( Tayfada böyle bir Zoan kullanıcısına ihtiyaç var savunma hattı için, tayfayı ve kaptanını havada karada koruyabilecek özellikte gördüğüm için yardımcı kaptanlık görevine yakışacağını düşünüyorum.)

Mihawk ( Rotacı ) ( Akıllı biri ve yolunu izini kaybetmeyeceğini düşündüğümden dolayı, kılıç ustası olması da büyük bir avantaj tayfa için. )

Kuma ( Dümenci ) ( Bu sorumluluğu üstlenebilecek kapasitede gördüğümden dolayı ve meyvesinin de avantajıyla savunma hattı için de önem taşıyor, gemi kontrolünü eline vermek sorun olmayacaktır. )

Ceaser ( Doktor ) ( Meyvesiyle savaş için yararlı olmakla beraber , bildikleriyle hem gemiye hemde tayfa üyelerinin sağlığına katkısı çok olacaktır. )

Jinbei ( Aşçı ) ( Balık adam olması yüzünden gemiye her türlü balığı sokacağını farz ediyorum. :D Ek olarak denizde tayfa için büyük bir önem taşıyor.

Violaet ( Gözcü ) ( Gözcü olarak gemiyi ve tayfayı her türlü tehlikeden uzak tutabilir, planlı bir şekilde yakınlaştırabilir. Atak ve savunma için büyük bir meyveye sahip olduğundan dolayı bu görev için bulunmaz kaftandır. Tayfanın Joker elemanı diyebiliriz. )

Umarım konuya uyarak oluşturabilmişimdir tayfayı. Benim aklımdan geçen tayfa bu. Konuyu eğlenceli buldum, paylaşım için teşekkürler. :a:
Aslında mangada söylenmedi ama WB öldükten sonra kaptan olarak Marco geçtiğini düşünüyorum

1. kaptan: ben =) hakide usta 3 tip haki yi kullanan, herşeyin sesini duyan ve şeytan meyvesi olarak da antik zoan tip bükrek(Ayrıca güçlülük ve yenilmezlik anlamlarını da bünyesinde barındırır) yemiş bir kaptan.
  2. yardımcı kaptan: aokiji karasakal tiç'in arkadaşı olamayacak kadar değerli ve güçlü bir tayfa=)
  3. kılıç ustası: şahingöz mihawk dünyanın en iyi tayfasına en iyi kılıç ustası yakışır=)
  4. gözcü: violet meyve yeteneği ile asla vazgeçilmez biri=)
  5. aşçı: sanji hem gücü hemde yaptığı yemeklerin lezzeti ile asla vazgeçilmez=)
  6. rotacı: jimbei hem yol bulacak deniz canavarlarına sözü geçen hem güçlü bir balık adam illa olmalı=)
  7. arkeolog: robin sadece korsanlar kralı olmak istemiyorum tarih her şeydir dünyaya gerçeği göstermektir hedefim
gelin bakalım =)

1. kaptan: ben =) hakide usta 3 tip haki yi kullanan, herşeyin sesini duyan ve şeytan meyvesi olarak da antik zoan tip bükrek(Ayrıca güçlülük ve yenilmezlik anlamlarını da bünyesinde barındırır) yemiş bir kaptan.
  2. yardımcı kaptan: aokiji karasakal tiç'in arkadaşı olamayacak kadar değerli ve güçlü bir tayfa=)
  3. kılıç ustası: şahingöz mihawk dünyanın en iyi tayfasına en iyi kılıç ustası yakışır=)
  4. gözcü: violet meyve yeteneği ile asla vazgeçilmez biri=)
  5. aşçı: sanji hem gücü hemde yaptığı yemeklerin lezzeti ile asla vazgeçilmez=)
  6. rotacı: jimbei hem yol bulacak deniz canavarlarına sözü geçen hem güçlü bir balık adam illa olmalı=)
  7. arkeolog: robin sadece korsanlar kralı olmak istemiyorum tarih her şeydir dünyaya gerçeği göstermektir hedefim
gelin bakalım =)
Hocam beni de al tayfaya. =) Beni yardımcı kaptan yap. Benim meyvem de Sangal. =)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık