Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Homunculus Güç Sıralaması (FMAB)

Sence en güçlüsü hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    53
Alphonse yanında Kimblee varken vs atıyordu onla düşün.

Pride için mümkün değil Greed,şu asker ve ninjayla 1 vs 3 atıp üstün götürmesi.

Yaraları iyileştirme avantajı olabilir ama üstünlük koyamaz öyle.
Pride yalnız güç elde etme özelliği var. Gluttony'i yiyerek koku özelliğini almıştı. Çevreden böyle toplasa avantajına avantaj katar. Karanlık içinde kalması tek sıkıntı orada anca kaçarak savunma yapar. Tabi Wrath'dan kaçmakta ne mümkün. Karanlıkta Wrath ne kadar görür o da ayrı muamma :dd

• Like
Tepkiler: KFC
Aklımda bunların başı ve en güçlüsü Pride'dı diye kalmış, hatta küçük bebenin başları olması şaşırtmıştı falan ama emin de değilim oldu baya izleyeli.

Pride yalnız güç elde etme özelliği var. Gluttony'i yiyerek koku özelliğini almıştı. Çevreden böyle toplasa avantajına avantaj katar. Karanlık içinde kalması tek sıkıntı orada anca kaçarak savunma yapar. Tabi Wrath'dan kaçmakta ne mümkün. Karanlıkta Wrath ne kadar görür o da ayrı muamma :dd
Yok ya Bradley en güçlüydü bariz dövüş yetenekleri ortada zaten.Sonda çıkıp şov yapmasından belli açıkça.İlk homunculus diye Father'a benziyor ama dövüş konusunda onun gibi sıkıntılı çocuk haliyle.

Yok ya Bradley en güçlüydü bariz dövüş yetenekleri ortada zaten.Sonda çıkıp şov yapmasından belli açıkça.İlk homunculus diye Father'a benziyor ama dövüş konusunda onun gibi sıkıntılı çocuk haliyle.
Pride zekası ortada. Edwardları karşısına aldığı yerde baş edemeyecekleri için Al'ı kullanarak babası simya ile karanlığa hapsetti.
Birini birinin önüne koyamıyorum. Arada bırakıyor beni. Başa baş gider ama kim alır net diyemem.

Wrath Pride'ı abisi ve en güçlü olarak kabul ediyor zaten hatırlıyorsam.İnsanlar baya Wrath demiş ama Hohenheim bile Pride'a ''seninle savaşacak kadar aptal değilim'' demişti.Gölge olmadan zayıf kalıyor ama gölgesi olunca da adeta yenilmez oluyor.Selim'in sonu da zaten özünde saçma bitmişti.Ayrıca öldürülemedi de.

Pride zekası ortada. Edwardları karşısına aldığı yerde baş edemeyecekleri için Al'ı kullanarak babası simya ile karanlığa hapsetti.
Birini birinin önüne koyamıyorum. Arada bırakıyor beni. Başa baş gider ama kim alır net diyemem.
Olabilir izleyeli baya oldu mangasına bakmak lazım.Benim aklımda Kimblee,Pride vs Alphonse kaldığı için öyle dedim.İkisiyle tek başına iyi baş etmişti Kimblee avlanana kadar.Gölge olayını biliyorsan yenilmez değil Pride gayet yenebilirsin ama öldürmesi çok zor tabii.

Olabilir izleyeli baya oldu mangasına bakmak lazım.Benim aklımda Kimblee,Pride vs Alphonse kaldığı için öyle dedim.İkisiyle tek başına iyi baş etmişti Kimblee avlanana kadar.Gölge olayını biliyorsan yenilmez değil Pride gayet yenebilirsin ama öldürmesi çok zor tabii.
FMAB izledim. Mangaya tabi gitmiş o. Filler bir sahne olduğunu sanmıyorum o yüzden. :dd
Senin bahsettiğin sahne benim anlattıklarımdan sonra gelişen olay. Pride, karanlığın içinde bulduğu sopayı Al'ın ayrık kafasına vurarak Kimble'ye sinyal gönderiyor. Kimble gelip Pride kurtarıyor. Kimble, Pride vs Al, aslan adam oluyor. Yaptıkları plan sonucu Kimble yaralanınca Pride onuda yiyor.

Hiçbiri yenilmez değil. Hepsinin dezavantajları var tabi. Edward, Pride olayını çözüp üstüne yürüyerek alt etmişti onu.

Aslında 2 seriyi de izlemen lazım. İlk seri yirmili bölümlere kadar mangayı takip ediyor. Daha sonra mangaya yetiştiği için anime için yepyeni bir hikaye yazılıyor ve seri bitiyor. Yani son bölümlerinin mangayla alakası yok.

Yeni seride ise ilk bölümler ilk seride anlatıldığı için çoğu kısım atlanarak, resmen özetin özeti şeklinde işleniyor. O yüzden ilk seride tam hatırlamıyorum nerede mangadan ayrıldı ama en azından 30. bölüme kadar izlemen daha iyi olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık