Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Hangi GTA Karakteri İçin Banner Yapılsın?

Hangi Karakteri İstersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    63
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tommy'i seven çoğunluğun neden sevdiğini bilmemesi. Tamamen nostaljik duygulardan kaynaklı. :bilmem:
Sevilen şey self control dinlerken motosiklet sürmenin verdiği hissiyattı zaten. Psikopat, sevimsiz bir tipti Tommy öyle ağam babam çekilecek tip değil. Hiçbir GTA karakterine büyük anlamlar yüklemeye gerek olmadığından kimin bünyede bıraktığı etki daha özelse o öne çıkıyor.

Sevilen şey self control dinlerken motosiklet sürmenin verdiği hissiyattı zaten. Psikopat, sevimsiz bir tipti Tommy öyle ağam babam çekilecek tip değil. Hiçbir GTA karakterine büyük anlamlar yüklemeye gerek olmadığından kimin bünyede bıraktığı etki daha özelse o öne çıkıyor.
Avatarın daki adam hariç Rockstar'ın hiç bir ana karakteri o kadar iyi olmadı haklısın. Tommy'nin boyu, posu, duruşu, kıyafetleri bir de Vice City etkisi filan Tommy'i daha ön plana çıkarır bende.

Şaka mı yapıyorsunuz Reis ? Adam önüne geleni doğrayan bir psikopat daha nesini sevelim.

Sabah akşam kratos kratos diye ağlamıyor mu milleti herif Herkül çakmasının çakması aslında.
Diğerleri doğramıyor mu? :D Gta oyunların şiddet geçerli sebep değil. :/

Datte gibi düşünüyorum ben de. İnternet kafa kültürünün bir etkisi var bunda.

Çocukken ki olan şeyler hep daha güzel gelir ya da fark etmez çocukluk değil geçmiş güzel geliyor. Eski nesil nasıl 80ler güzel diyorsa ya da başka şeyler bizim için de aynısı geçerli. Ben ten çizgifilmi sevenler bizim dandik çizgifilmleri sevmez ya da daha yeni çizgifilmi sevenler belki Beyblade Pokemon o kadar sevmez ama bizim için baskaydi. Tommy de öyle diyebilirim. Şimdiki nesil çocuklar sırrın sene vicycity oynamaz ya da age of 2 oynamaz, grafik çöp diye bakar ama ben 20 yillik arkadaşlarımla bulussam age of 2 oynasak acayip keyif alırız.

Oyunda iyi bir synth estetiği var. Miami Vice ve Scarface estetiğini seven biri direkt benimsiyor. Bahsettiğim Miami Vice Dizisi de budur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık