Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangi Gintama Grubu?

Sizce hangi Gintama grubu daha iyi?

• DOES

Kullanılan: 16 76.2%
  • Spyair

Kullanılan: 5 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    21
Bildiğiniz gibi Gintama'nın oplarının ve edlerinin her biri neredeyse baş yapıt aynı zamanda filmlerinde kullanılan müziklerde öyle. Herhalde bu konuda animasyon tarihinin en iyilerinden biri olduğunu söylersek yanlış söylemiş olmayız ama bu harika baş yapıtların arasından sıyrılan iki tane grup var ki bunlar DOES ve Spyair...

DOES grubunun Gintama için yaptığı parçalar:

Spyair grubunun Gintama için yaptığı parçalar:

En beğendiğiniz parça hangisi oldu? Onu da merak ediyorum açıkçası..

Not: Attığım linklerde parçaların tam halini dinleyebilmeniz için op yada ed versiyonlarını kullanmadım.

Does'ın tarzı daha çok hoşuma gidiyor benim. Diğer grubun şarkıları klasik anime openingleri işte benzerlerinden aman aman farkı yok.

Does'ın tarzı daha çok hoşuma gidiyor benim. Diğer grubun şarkıları klasik anime openingleri işte benzerlerinden aman aman farkı yok.
Ben Spyair'ı da beğensem de gerek vokalin sesi olsun gerek tarz olarak biraz daha sert olmasından dolayı olsun benimde tercihim Does. Tabi Gintama diyince akla Benizakura arc'ın, Benizakura arc diyince de akla Does'un gelmesi sebebiyle de kıyaslamaya baştan yanlı bakıyor da olabilirim :bilmem:

Bu arada bu parçalar içinde en beğendiğin hangisi?

Bokutachi no Kisetsu yazman inanılmaz mutlu etti beni ya bu muhabbetlerde pek dillendirilen bir parça değil ama benim net top 3'üme girer. Çok underrated buluyorum ben.
Benim en sevdiğim şeydir Gintama'ya dair. Benizakura filminin sonunda Gin-san'ın "Aaah, unutmuşum.." deyip aşağı düşerlerken çalması ayrı bir hava katıyor.

Ben Gintama'nın ilk 200 bölümü + ilk movie'sinin fanıyımdır diyebilirim. Aksiyon arcları ve 2015 sezonunu pek sevmedim. Utsuro mükemmel bir villain ama orası ayrı. Bazı yerlerde nickim Utsuro.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık