Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangi Amiral'in Meyvesini Seçerdiniz?

Hangisini Seçerdiniz ?

• Pika Pika No Mi

• Magu Magu No Mi

• Hie Hie No Mi

• Yerçekimi No Mi

• Hito Hito No Mi

• Meyve sevmem. Hakiciyim ben.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Işık ile sürpriz atak yapmak zor, karanlıkta yerini hemen belli eder.

Magma bulunduğu bölgeyi eritip üzerinde durmakta zorlaştırabilir, mesela Oda herhalde farkına varmamış, idam platformunda sandalyenin yanında Akainu magma kullanıyor, o magma değil dibinden, 2 metreden bile aşırı sıcaktan ötürü etrafı yakıp zarar verebilir, kontrol etmesi zor bir güç ve kendi olduğu bölgeyi eritip üzerinde durmasını mantıken zorlaştırması lazım, özellikle kapalı mekanda kullanışlı bir güç olmaması lazım, magmayı alana yaydığı anda bulunduğu katı eritip aşağı düşebilir, sürekli açık alanda toprağın üzerinde dövüşmesi lazım. Oda gerçi yine unutabilir çizerken, magma sandalyenin dibinde duruyor, sandalye yanmıyor, heralde ısıya dayanıklı özel sandalye üretmişler başka açıklaması yok.

Yerçekimi güzel meyve ama logia değil, logia klasmanında olduğu söylenen tek paramecia meyvesi deprem meyvesiydi, Oda yerçekimi de logia klasmanında derse o zaman kıyaslarım. Şuan bence deprem ve operasyon meyvelerinin bile gerisinde, zehir ile başa baş giderler, en iyi iki paramecia meyvesi bile değil bana göre.

Buda meyvesi de çok kuvvetli soğuk logiasıda çok kuvvetli. Buda meyvesi hem cüsse hem dayanıklılığı zoandan ötürü aşırı arttırıyor olmalı, yani gördüğümüz zoanlar dayanıklıysa, antik zoanlar ondan daha da dayanıklıysa, mitolojik zoanlar antiklerden bile daha dayanıklı denebilir. Yine de Logia en güçlü olarak söylendiği için soğuk logiası diyeyim, Haki ve deniz taşı, anti-element olmadan logianın hasar almama olayı çok etkili bir özellik, yeni dünyada bile yine de Haki kullanamayan kişiler var, ve olmaya devam edecek, orada bile bu özellik işe yarıyor.

Işık ile sürpriz atak yapmak zor, karanlıkta yerini hemen belli eder.

Magma bulunduğu bölgeyi eritip üzerinde durmakta zorlaştırabilir, mesela Oda herhalde farkına varmamış, idam platformunda sandalyenin yanında Akainu magma kullanıyor, o magma değil dibinden, 2 metreden bile aşırı sıcaktan ötürü etrafı yakıp zarar verebilir, kontrol etmesi zor bir güç ve kendi olduğu bölgeyi eritip üzerinde durmasını mantıken zorlaştırması lazım, özellikle kapalı mekanda kullanışlı bir güç olmaması lazım, magmayı alana yaydığı anda bulunduğu katı eritip aşağı düşebilir, sürekli açık alanda toprağın üzerinde dövüşmesi lazım. Oda gerçi yine unutabilir çizerken, magma sandalyenin dibinde duruyor, sandalye yanmıyor, heralde ısıya dayanıklı özel sandalye üretmişler başka açıklaması yok.

Yerçekimi güzel meyve ama logia değil, logia klasmanında olduğu söylenen tek meyve deprem meyvesiydi, Oda yerçekimi de logia klasmanında derse o zaman kıyaslarım. Şuan bence deprem ve operasyon meyvelerinin bile gerisinde, zehir ile başa baş giderler, en iyi iki paramecia meyvesi bile değil bana göre.

Buda meyvesi de çok kuvvetli soğuk logiasıda çok kuvvetli. Buda meyvesi hem cüsse hem dayanıklılığı zoandan ötürü aşır arttırıyor olmalı, yani gördüğümüz zoanlar dayanıklıysa, antik zoanlar ondan daha da dayanıklıysa, mitolojik zoanlar antiklerden bile daha dayanıklı denebilir. Yine de Logia en güçlü olarak söylendiği için soğuk logiası diyeyim, Haki ve deniz taşı, anti-element olmadan logianın hasar almama olayı çok etkili bir özellik, yeni dünyada bile yine de Haki kullanamayan kişiler var, ve olmaya devam edecek, orada bile bu özellik işe yarıyor.
Başbuğumun mabadından haki taşmıştır sandalyeye. O yüzden yanmamıştır. :a:

Meyveyi Pika Pikayi seçmek dışında kizaru gibide karakterde olmak isterdim ya. Işık meyvesi yiyip yapyavaş konuşma tezatına hastayım.

Meyve seçecek olursam yerçekimi olurdu yüksek ihtimal. Her meteor indirdiğimde bakıp bakıp zevkten dört köşe olurdum. Kullanımı en zevkli meyve olur. Potansiyeli daha yüksek geliyor bana.

Meyve seçecek olursam yerçekimi olurdu yüksek ihtimal. Her meteor indirdiğimde bakıp bakıp zevkten dört köşe olurdum. Kullanımı en zevkli meyve olur. Potansiyeli daha yüksek geliyor bana.
Potensiyeli en yüksek meyve yerçekimi meyvesidir oda ne kadar sınırlar bu meyveyi bilmem ama sağlam 1-2 meteor indirse yok edemeyeceği ada yoktur

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık