Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangi Alaşım/Metal?

Hangisini isterdiniz?

• Adamantiyum

Kullanılan: 12 35.3%
  • Beskar

Kullanılan: 1 2.9%
  • Mithril

Kullanılan: 9 26.5%
  • Valyria Çeliği

Kullanılan: 10 29.4%
  • Diğer

Kullanılan: 2 5.9%

• Kullanılan toplam oy
    34
Valyria çeliği çok pahalı ama pahalı olmasına rağmen en dayanıksızı gibi duruyor. Sonuçta çeliklerin birleşiminden yapılmış şam çeliğine benziyor. (Büyüsü var da kıyasda eksik kalıyor bence)

Ankette belirtilmemiş ama ben kendime kurgu oluşturuyorum. Aynı evrende vs atmak isteyen varsa buyursun. Ben kendime evren olarak one piece evreni seçtim. Ada olarak da Eggheadde yaşıyorum. Denizci subayıyım rütbem de Albay. Vegapunk ile aram iyi ve bana istediğim malzemeyi teknolojiyi sağlayabiliyor.
Seçtiğim metallerle uyum ve en güçlü kılıç ustası olmak için uğraşacağım. Normal insan boyutundayım. Kendime boyutuma göre çok güçlülük özelliği ekliyorum. Bunun yanında 10 yaşından bu yana ağırlık antremanı yapıyorum.

Adamantiumdan yapılma büyük kılıç seçiyorum. Sapı da nano teknolojiyle yapılmış bir sap. Elimle kılıcı tam kavramama yardımcı oluyor. Çift el kılıcı olsa da çok güçlü olduğumdan tek el ile de kullanabiliyorum.

Kıyafet ve zırh olarak tüm vücuduma Mithril zırh aldım. Oldukça hafif olması, zincir şeklindeki zırhların hareket imkanı sağlaması avantaj sağlar.

Kalkan olarak yine adamantium ve tek kola monteli bir şekilde küçük bir kalkan alıyorum.

Son düzenleme:
Orichalcum,
Tarihte bilinen belki en ünlü fantezi yada gercek metaldir.
Çünkü yunan filozofu platon un critias eserinde Atlantis in batmadan önce bu metalle bazı yerleri kapladigini söylemişti.

Fantastik eserlerde bunu görürseniz,platonik bu eserine ve atlantise gönderme yaptığını anlayın.

İki el blaster atışına dayanan varsa onu kullanırdım. Işın kılıcına dayanabilen çok az madde varken ben beskar derdim muhtemelen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık