Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gol D. Roger †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 282 86.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 45 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    327
Oda bu adamı o kadar efsane anlattı ama dövdüre dövdüre figüran denizci dövdürdü. :D

Güçlü biri gelince de çarpışma çiziyor sadece. Oda yerine başkası çizse Roger şov yapardı çok.
Seride tayfadan başka kimsenin dövüşünü görmüyoruz çok şükür. Hikayeyi tamamen tayfa için okuyoruz, diğer karakterlerin canı cehenneme. Bir daha sakın böyle şeyler söyleme Sensey, bozuşuruz!!! :(

Başkası çizse net söylüyorum kafa atarak Kizaru’nun gözlüklerini kırardı şiş kebapçı mangasında bu kadar oluyor.:D
Sen bir de ayna dünyasında gör. ;)

Seride tayfadan başka kimsenin dövüşünü görmüyoruz çok şükür. Hikayeyi tamamen tayfa için okuyoruz, diğer karakterlerin canı cehenneme. Bir daha sakın böyle şeyler söyleme Sensey, bozuşuruz!!! :(
Arc'taki BM dövüşünü bile çizmiyor adam. Öyle ne yazık ki.

Tayfasını dağıttıktan sonra tek başına takıldığı zamanları gösteren birkaç bölüm çizilse keşke. Çok özel bir adamdı bu Roger.
Ben de aynı şeyi düşünüp uzun araştırmalar sonucunda o dönemde yaşananları bulmuştum. Biraz uzun ama okumak istersen şöyle bırakayım:

Ace infaz vakti gelene kadar impel downa kapatılmıştı. Mangada Gold Roger'in impel downa hapsedilip hapsedilmediği belirtildi mi ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık