Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gözlem Hakisi vs. Genjutsu

Çakraları olmadığı için op evreninden kimseye işlemez o genjutsular. Ayrıca Mangekyou değil de Eternal Mangekyou kullanan biri yapabilir. Sadece Mangekyou olanlar zamanla körleşecektir. Ve çok savaşamayacaktır. Ems de sadece Sasuke ve Madara'da vardı yanlış değilsem. Ki Ems'nin yonkolara işleyecek tek özelliği Susanoo bile olabilir.
Oyun mantığıyla bak, Bandai'nin çıkarmış olduğu oyun var. Herkes birbirine saldırabiliyor.

Genjutsu'yu bütün Uchiha'lar yapabiliyor. Tek Tomei olan da yapabilir. Tomei'ler arttıkça göze hakimiyet artıyor. Ems'lerin Yonkou'ları pestil edecek özellikleri sadece Susanoo değil. Sasuke Amaterasu da kullanabiliyor. Zaten Amaterasu'yu yiyen kişi yolcudur. Konu genjutsu olduğu için EMS kullanıcıları daha güçlü Genjutsu kullanabiliyor.

Oyun mantığıyla bak, Bandai'nin çıkarmış olduğu oyun var. Herkes birbirine saldırabiliyor.

Genjutsu'yu bütün Uchiha'lar yapabiliyor. Tek Tomei olan da yapabilir. Tomei'ler arttıkça göze hakimiyet artıyor. Ems'lerin Yonkou'ları pestil edecek özellikleri sadece Susanoo değil. Sasuke Amaterasu da kullanabiliyor. Zaten Amaterasu'yu yiyen kişi yolcudur. Konu genjutsu olduğu için EMS kullanıcıları daha güçlü Genjutsu kullanabiliyor.
Şu video geldi aklıma.Normalde Sanji'nin hasar bile almaması lazım gözlem hakisiyle ama serileri karşılaştırırken bu tür avantajları kapatmak gerekiyor.

Dövüş 13:30 dan sonra başlıyor.

Son düzenleme:
Düz Sharingan genjutsuları için evet, ama Izanami gibi genjutsulara karşı kör olsan da fayda etmez. Görmene gerek yok seni sonsuza dek bir zaman döngüsünde hapsediyor.

Ama zaten Izanami öylece kullanabileceği bir şey değil. Gözlerinden birini feda etmen gerekiyor.
Teşekkür ettim.

Raikage bile kaçıyordu sadece hızıyla. Gözlem hakisi fena olmayanlar rahat kaçar. Ayrıca op'dan kimseye işlemez genjutsu. Çakraları var da ben mi bilmiyorum?

Raikage bile kaçıyordu sadece hızıyla. Gözlem hakisi fena olmayanlar rahat kaçar. Ayrıca op'dan kimseye işlemez genjutsu. Çakraları var da ben mi bilmiyorum?
genjutsunun çakra akışı muhabbetini unutmuşdum evet bu konuda haklısın ama ametarasu için illa spawn atması gerekmiyor entonu sasukenin nasıl işlevsel kullandığını gördük kullanınıcın kurnazlığı sayesinde herhangi bir darbe alması yada ufacık bir darbe vurması bile savaşı bitirir diye düşünüyorum. maddesel logialar belki kurtulabilir akauni gibi kolunu biraz şişirip yanan magma tarafını düşürebilir gibi

Çakranın ne olduğu biliyor musun tam ?
Her insanda olan bir şeydir bu çakra hatta her şonen seride farklı ad ile karşımıza çıkar.

Son düzenleme:
Çakranın ne olduğu biliyor musun tam.Her insanda olan bir şeydor bu çakra hatta her şonen seride farklı ad ile karşımıza çıkar.
Hayır. Her birinin kendi güç temeli vardır. Mesela ki veya nen vücut içinde kanallar aracılığıyla dolaşan bir şey değil. Ya da Son Goku'nun vücudunda çakra noktası bulamazsın. Hepsi farklı. Vücudunda çakra olmayan birini de genjutsuya sokamayacağına göre... Hadi nen ve ki tatmin edici gelmedi diyelim. En basitinden haki bile bambaşka bir unsur.

genjutsunun çakra akışı muhabbetini unutmuşdum evet bu konuda haklısın ama ametarasu için illa spawn atması gerekmiyor entonu sasukenin nasıl işlevsel kullandığını gördük kullanınıcın kurnazlığı sayesinde herhangi bir darbe alması yada ufacık bir darbe vurması bile savaşı bitirir diye düşünüyorum. maddesel logialar belki kurtulabilir akauni gibi kolunu biraz şişirip yanan magma tarafını düşürebilir gibi
Yeterince kararlı biri kolunu veya kapılan kısmını kesebilir diye düşünüyorum savaş anında. Hem Kata veya Luffy seviyesindeki adamları yakalama ihtimali olduğunu düşünmüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık