Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç sevmiyorum şu elemanı. Impel Down ve Marineford gibi güzel arclarin içine etmiş biri.

Wanolulara karizma vereceğine tayfasindaki 10x garabetlere zekatı versin.
Niye öyle dedin şimdi...... :(
Şu karakteri şu geçmişle 100 tane mangakaya ver 99u ucuz joker çakmasına dönüştürür. Oda'nın tasarım olarak şaheserlerinden biri. Lütfen.

Niye öyle dedin şimdi...... :(
Şu karakteri şu geçmişle 100 tane mangakaya ver 99u ucuz joker çakmasına dönüştürür. Oda'nın tasarım olarak şaheserlerinden biri. Lütfen.
Adam komedi ürünü çünkü. WB'nin Ace'in öldüğü, Luffynin Jinbeinin delindigi ortamda bunu görmek üzüyor :(

East Blueda güzeldi. Artık değil.....

Hahaha.Buggy bunun yaşında iken Raftel görmüş xebeck tokatlamis Wb yarmış adam.Bu anca ejdere dönüşsün korkudan.
Buggy bunun yaşında iken görmedi ya. Daha büyüktü. Momo da görür merak etme. Hele gelsin tayfaya.

Bunun korktuğu Kaido. Buggynin korktuğu Shiki. Yanında tüm filoyu tekleyecek güçte Roger yanında iken.

Buggy bunun yaşında iken görmedi ya. Daha büyüktü. Momo da görür merak etme. Hele gelsin tayfaya.

Bunun korktuğu Kaido. Buggynin korktuğu Shiki. Yanında tüm filoyu tekleyecek güçte Roger yanında iken.
Kılıç görünce korkan adamı savunuyorsun şu an.Birak yonkouyu Doflamingo görünce ah keşke babamın çorbasında garnitür olsaydım diyen birisini savunmak için ne olmak gerek ?

Buggy’i zaten pek sevmem. O sahnede ayar olmuştum. Roger krallar gibi posta koyuyor, arkada Ray ve diğer herkes kendinden emin. Gemi de Roger ile beraber Rayleigh gibi muhtemelen Oden gibi adamlar var. Bu korkak ağlıyor bak yine sinir oldum :D

Adam komedi ürünü çünkü. WB'nin Ace'in öldüğü, Luffynin Jinbeinin delindigi ortamda bunu görmek üzüyor :(

East Blueda güzeldi. Artık değil.....
Oda araya böyle şeyler katmazsa düz klasik shounen seriden çıkar. Hancock'un flashbacki seinen halde düşün veya İmpel Down'u cicili bicili çizmeden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık