Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hedef KK'lik değilse sıkıntı yok bence birinin emrine girmekte.

Bege akıllı adam. Mafyalar aklıyla da hareket eder. Kid sonunu düşünmedi. Aptallık yaptı esir düştü. Luffy olmasa ölüp gidecek işte. Çıkarına gelirse batırır gemiyi Bege de.

Dediğini yaptı sonuçta. Nasıl yaptığı önemli değil. Zeki adam aklını kullandı. Mafyalar böyle yapar. Kozlarını kullandı gayet güzel.

Genel olarak tiple alakalı. Şu adam Hawkins tipinde olsa bir sürü fanı olurdu. :/

Jack'i mangaka adadan birine harcatmaz demiştim. Uzaklaştırdı Zunisha sayesinde işte. :/ Kid'i de Luffy'ye muhtaç hale getirdi. :/
Kid>Luffy'ydi bir de. :/

Sıra da Bege'de. Beklemede kal. :/ Adamın esinlenildiği karakter mafya. Düğünde yer altı adamı kaynayacak. Bu adamın şov yapacağı bariz. :/
-Luffy'nin karşısına Kaido çıksaydı ve Law ihanet etseydi,yahut Dof family ile savaş sürerken Kaido adaya gelseydi Luffy'de mi aptal olacaktı? Luffy'ye aptal diyecekmiydin?

-Bege'nin tipine gıcık olan kişiler olduğunu daha doğrusu olabileceğini kabul ediyor lakin sana hem ben onlardan değilim dememe hemde Bege'yi hicvederken başka nedenler öne sürmeme rağmen tip de tip diye tutturmanı anlamıyorum.

-Jack denizin dibinde şu an büyük ihtimal.Sen Oda'nın Jack'in adına bi sürü şey yaptığını,kaç bölüm önceden adını duyurduğunu,Kaido'nun sağ kolu yaptığını harcanmasının haksızlık olacağını söylüyordun.Kid'in ise Luffy'ye muhtaç olması Luffy'yi Kid'den güçlü yapmıyor.Daha doğrusu bu sebepden dolayı yapmıyor.Ace'te Luffy'ye muhtaçtı mesela.

-Bege'nin şov yapması barizlik şöyle dursun düşük bi ihtimal bence.Law gibi Luffy'nin yanında çizdiği adam bile sadece Vergo'yu aldı.Sonrası hüsran feryat figan.Law bile sadece Vergo'yu alıyor sonrasında Dof'un uyanış bile açmadan altığı bi adam oluyorsa Law'dan çok daha güçsüz Bege'nin yapacağı en iyi şey Sanji ile Caesar'ı teslim almak olacaktır.Fazlasını beklemenin sonucu hayal kırıklığı olur.

@Dofilamingo Dün konu açmıştın ama arada kaynadı. Buradan paylaşabilirsin görüşlerini. Bana göre o konu bir daha olmaz. Aynı hikâyeyi ikinci kez okumak iyi olmaz yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık