Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Euro 2016 Şampiyonu Kim Olur?

Sizce şampiyonayı kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    95
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Apaçi reyiz hakkını aldı, vergi hırsızı hak ettiğini buldu. Bu yaz futbol dünyası kazandı. Birde 4. sayfanın sonunda turnuva öncesi yorumum var ayıp ediyonuz sonradan diyerek:oops:

Yalnız tek amacı rakibi biçmek olan Pepe kasabı maçın adamı oldu:oleyo: Sonrada rakibe saygıdan falan bahsetti maç sonrası:oleyo2:

Apaçi reyiz hakkını aldı, vergi hırsızı hak ettiğini buldu. Bu yaz futbol dünyası kazandı. Birde 4. sayfanın sonunda turnuva öncesi yorumum var ayıp ediyonuz sonradan diyerek:oops:

Yalnız tek amacı rakibi biçmek olan Pepe kasabı maçın adamı oldu:oleyo: Sonrada rakibe saygıdan falan bahsetti maç sonrası:oleyo2:
Maçin adami Rui değil miydi?
Adam ne kurtarişlar yapti. :)

Yok ya Pepe pazara gitti bir pozisyon da az kalsin yakiyordu portekizlileri bakma top direkten döndü. :)
Yok yahu bende Pepe'ye salladım. Bakmadın mı attığım linkteki Vine'ye:p

Rui'yi maçın adamıydı zaten ama millet Pepe'den korkuyor, bu da bal porsuğu gibi ortalıkta dolanıyor. Sadece varlığı bile defansa katkı yapıyor adamın:flaugh: Buna verdiler tabi o korkunç karizması ile:a:

Yok yahu bende Pepe'ye salladım. Bakmadın mı attığım linkteki Vine'ye:p

Rui'yi maçın adamıydı zaten ama millet Pepe'den korkuyor, bu da bal porsuğu gibi ortalıkta dolanıyor. Sadece varlığı bile defansa katkı yapıyor adamın:flaugh: Buna verdiler tabi o korkunç karizması ile:a:
Yok mobilim bakamadim :)

Rui haketmişti bence yanliş kişiye gitmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık