Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Ark Kötüsü

En Sevdiğiniz Arc Bossu

• Morgan

Kullanılan: 0 0.0%
  • Buggy

Kullanılan: 9 5.8%
  • Kuro

Kullanılan: 3 1.9%
  • Don Krieg

Kullanılan: 0 0.0%
  • Arlong

Kullanılan: 2 1.3%
  • Wapol

Kullanılan: 1 0.6%
  • Crocodile

Kullanılan: 44 28.6%
  • Enel

Kullanılan: 22 14.3%
  • Foxy

Kullanılan: 3 1.9%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 22 14.3%
  • Gekko Moriah

• Hody Jones

• Caesar Clown

Kullanılan: 2 1.3%
  • Donquixote Doflamingo

Kullanılan: 45 29.2%

• Kullanılan toplam oy
    154
Croco daha karizma haklısın ama sevmek için illa en karizma olması şart değil. :S

@ch3rl0b11n
Croco düşman olmaktan çıktı gözümde. Bu yüzden eskisi kadar sempatim yok kendisine. :/
Vaay demek öyle. Demek zamanı gelip Doffy de düşman olmaktan çıkarsa onu da ekeceksin. Ben de seni kişilik ve işlenişe göre karakter beğeniyor sanıyordum, meğer sen de güce göre karakter seçenlerdenmişsin. Üzdün. :(

Vaay demek öyle. Demek zamanı gelip Doffy de düşman olmaktan çıkarsa onu da ekeceksin. Ben de seni kişilik ve işlenişe göre karakter beğeniyor sanıyordum, meğer sen de güce göre karakter seçenlerdenmişsin. Üzdün. :(
Müttefik olunca gücü düşmedi ki Croco'nun. :S Sadece düşmanlıktan dönenlere karşı soğuma var bende. Aha bak Kadir benden de beter çıktı. Ona saldırın bence. :(

Müttefik olunca gücü düşmedi ki Croco'nun. :S Sadece düşmanlıktan dönenlere karşı soğuma var bende. Aha bak Kadir benden de beter çıktı. Ona saldırın bence. :(
Düşmanlıktan dönmek mi :(
Sen iyi yapmışsın Croco'ya sempatini yitirmekle. Bir de şu çakma Croco fanı yitirse. :/

Düşmanlıktan dönmek mi :(
Sen iyi yapmışsın Croco'ya sempatini yitirmekle. Bir de şu çakma Croco fanı yitirse. :/
Müttefik oldu işte. :/ Bir daha karşılaştığımızda Luffy'nin yoluna çıkmaz kesinlikle. Soğuma var da hala fazlasıyla sevdiğim bir abimiz. Sadece eskisi kadar değil. Haftaya mangada görünse zil takıp oynarım. :/

Bİr zamanlar Raiden ve Sir Crocodile. :D
Luffy ile vs zevki olarak Lucci'dir buna kimse bir şey diyemez. Crocodile ilk iki vs'yi çok kolay kazandı. Ezdi resmen o derece yani pek fazla bir şey göremedik en sonra ise inecekti ve indi.
Yani Crocodile başkaydı. Adam resmen Grandıle'ın gücünü gösterdi.Luffy'i 2 kez öldürdü birinde Robin diğerinde ise şansı sayesinde kurtuldu.

Ama Lucci vs'si cidden kapışmalı bir vs idi.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık