Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Altı Stil Tekniği

Gerçekten güzel hazırlanmış bir konu, öncelikle özenin için teşekkür etmek istiyorum,

Ankete gelirsek "sevmek" dediğin için cevabım ilk anda "soru" ama "seimei kikan"a da ayrıca değinmeden geçmek istemiyorum, bana göre tüm tekniklerin(belki rokuougan hariç) temelinde yatan yetenek seimei kikan, çünkü tüm rokushiki teknikleri vücudu uç noktalara kadar zorlamak temeline dayalı, seimei kikan'da ustalaşmak diğer teknikleri güçlendirip daha üst düzeye taşımanın yanında yeni teknikler geliştirmeye bile olanak verebilir diye düşünüyorum.

Not: Oyum Seimei Kikan'a.
Teşekkür ederim:DHerşeyi hazırlamıştım bir tek gifler kalmıştı onlarıda muslu 2 dakikada hallediverdi.:D

Gerçekten güzel hazırlanmış bir konu, öncelikle özenin için teşekkür etmek istiyorum,

Ankete gelirsek "sevmek" dediğin için cevabım ilk anda "soru" ama "seimei kikan"a da ayrıca değinmeden geçmek istemiyorum, bana göre tüm tekniklerin(belki rokuougan hariç) temelinde yatan yetenek seimei kikan, çünkü tüm rokushiki teknikleri vücudu uç noktalara kadar zorlamak temeline dayalı, seimei kikan'da ustalaşmak diğer teknikleri güçlendirip daha üst düzeye taşımanın yanında yeni teknikler geliştirmeye bile olanak verebilir diye düşünüyorum.

Not: Oyum Seimei Kikan'a.
seimei kikan da teknikmi be luffy bile yapıyor onu her yemek yediginde 500 kilo oluyor sonra uzun bi yooo çekiyor hepsini 1 sn de sindiriyor al sana seimei kikan :) harbi çok işe yarardı fazla kiloları kasa çevirirdim

En sevdiğim teknik Rankyaku'dur böyle çok karizmatik duruyor :D Ama en işe yarayan hangisi dersen.Bence Soru

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık