Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz Rock Grubu

Sırasıyla;

Bon Jovi
Manga
Aerosmith
Audioslave
Kiss
Flört
Queen
Duman
Mavisakal
Metallica
Linkin Park
Radiohead
Greenday
Red Hot Chili Peppers
AC/DC
R.E.M
Nirvana

Hem dinlerken zevk alacağınız hem de ortamda dinliyorum diye hava atabileceğiniz az kişinin bildiği 10 numara türk rock sanatçıları

Dandadadan
Nekropsi
Gevende ( rock sayılır mı bilemedim )
Ayyuka
Korhan Futacı

Honorable Menşıns:
Duman (cıs kiddin )

Hem dinlerken zevk alacağınız hem de ortamda dinliyorum diye hava atabileceğiniz az kişinin bildiği 10 numara türk rock sanatçıları

Dandadadan
Nekropsi
Gevende ( rock sayılır mı bilemedim )
Ayyuka
Korhan Futacı

Honorable Menşıns:
Duman (cıs kiddin )
Guzel oneriler bence dinleyin bu adamı. 👍

Benim pek tarzım değillerdir o yuzden hicbirinin cok icinde degilim. Eger benim gibi daha igrenc bir zevkiniz var ise size su yerli grubu oneririm.

Alice in Chains, Blondie, Siouxsie and The Banshees, Pink Floyd, Talking Heads (gerçi bunlar new wave e kayıyor ama), Queens of Stone Age, Garbage, Blue Öyster Cult, The Stone Roses, Nirvana, Faith no More, The Ramones, The Stooges, Soundgarden, Nine Inch Nails, Bauhaus, T.Rex, The Doors olmak üzere aklıma gelen bunlar şimdilik.

Son düzenleme:
Türkiye'den açık ara en sevdiğim ve en çok dinlediğim grup Hardal'dır her hafta 3 albümünü de baştan sona dinlerim.
Onun dışında Yeraltı Dörtlüsü, L.S.D. Orkestrası, KafaBinDünya şu sıralar en sevdiğim ve en çok dinlediğim gruplar.
Edit: 3 Hürel'i unutmuşum :gamyon:
Yabancılardan ise Eagles, Pink Floyd, King Crimson. Rock Sayılır mı bilmem ama Alter Bridge de ara ara dinlerim güzel gruptur.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık