Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz Müzisyenler

Şimdi bi, always with me ile güne başlamak var bir de lacrimosa ile. Elbette buna tezat oluşturacak besteleri var ikisinin de ama Zbigniew in karanlığı bambaşkadır. Finale, Kai kyros var van den budenmayer adıyla yaptığı besteler var bir de.
Sen Dolls izlememişsin. Şu müziğin günes doğurmasına imkan yok. Yıldızı bile yok verdiği gecenin.

Sen Dolls izlememişsin. Şu müziğin günes doğurmasına imkan yok. Yıldızı bile yok verdiği gecenin.
Hayır izlemedim ve biraz önce dediğim gibi ikisinin de buna tezat oluşturabilecek besteleri var. Ayrıca müzik çok güzel ama boğucu değil. Benim bahsettiğim şey o. Örneğin the rain. Yine Hisaishi nin. Çok hüzünlü bir müzik. Baştan aşağıya hüzün. Ama boğucu değil. Zbigniew in tarzı cidden farklı.

Hayır izlemedim ve biraz önce dediğim gibi ikisinin de buna tezat oluşturabilecek besteleri var. Ayrıca müzik çok güzel ama boğucu değil. Benim bahsettiğim şey o. Örneğin the rain. Yine Hisaishi nin. Çok hüzünlü bir müzik. Baştan aşağıya hüzün. Ama boğucu değil. Zbigniew in tarzı cidden farklı.
Direk çıkışmış gibi duruyorum da olay Dolls filmini ve müziklerini çok sevmemden ötürü biraz. Bana göre Dolls'un ost albümü çok yoğun ve boğucu müziğe sahip. Yönetmenleri karşılaştırıyorum bir de ister istemez. Joe, Takeshi Kitano'yla çalışırken, Zbignew, Kieslowski ile çalışıyor. Kitano'nun filmlerinde ki karamsarlık daha boğucu geliyor bana. Tabi istisnalar da var dediğin gibi. İkisi de çok başarılı müzisyen.

Ennio Morricone
Reislerin reisi film müziği denince akla gelen efsane isim. Film müziği kültürünü baştan yaratan adam kendisi ;)
Favorim Şu müzik tam kanyak içmelik la.

Dimitri Reyizi anlatmama gerek yok zati. Biliyonuz ona ne kadar takık olduğumu. :D

Luther Allison
Şu şarkının son zamanlarda müptelasıyım. Aslen Howlin Wolf'a ait bir parça lakin beyimiz yardırmış burada. Gırtlağına sağlık. ;)

Tabi yazmaya kalksam trilyon tane var. Sonny Boy'lar BB Kingler, Müzeyyen Senarlar, Neşet başganlar, Bernard Hermannlar Reyiz çokta. Bu kadarı kafi. ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık