Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İyi Tasarlanmış Karakterler

Amirallere sallayan adam soykırımcı İtachi fanı çıktı Rıza Baba
Amiraller saf kötülüğün yanında pozisyon alıyorlar. Hatta birçok olaydan haberleri yok sanıyordum bütün pisliği Dünya Hükümeti'nin yaptığını düşünüyordum ama donanma işin askeri kanadı olarak bu zulmün ortağıymış.

İtachi ise dünyanın gireceği mutlak bir savaşı önlemek için sayıları toplasan 500 kişiyi bile bulmayacak bir klanı temizliyor. Ayrıca hepsini İtachi de katletmedi. Hatta Sasuke bile bunu tek başına yapamayacağını belirtti. Polis okulunu basan Obito'ydu.

Tanrı Vadisi'nde zevkine insan katledilirken ki sayıları emin ol Uchiha'lardan çok çok çok daha fazladır, o sırada Kong denilen şerefsiz "sahiplerimiz avcılık yapıyor, avcı köpeği olarak senin gitmen mümkün mü Garp."

Garp: "Hayatta olmaz, amiralliği bu yüzden geri çevirdim, ben köpek değilim."

Kong ortaya kemik atar; "Ama Roger de orada."

Garp: " Roger varsa ben giderim, he he he he, hav hav hav"

Garp gibi D. olan biri bile bu zulme sessiz kalıyor.

Anlayacağın Amirallerle İtachi'nin durumu kıyaslanamaz bile.

Amiraller saf kötülüğün yanında pozisyon alıyorlar. Hatta birçok olaydan haberleri yok sanıyordum bütün pisliği Dünya Hükümeti'nin yaptığını düşünüyordum ama donanma işin askeri kanadı olarak bu zulmün ortağıymış.

İtachi ise dünyanın gireceği mutlak bir savaşı önlemek için sayıları toplasan 500 kişiyi bile bulmayacak bir klanı temizliyor. Ayrıca hepsini İtachi de katletmedi. Hatta Sasuke bile bunu tek başına yapamayacağını belirtti. Polis okulunu basan Obito'ydu.

Tanrı Vadisi'nde zevkine insan katledilirken ki sayıları emin ol Uchiha'lardan çok çok çok daha fazladır, o sırada Kong denilen şerefsiz "sahiplerimiz avcılık yapıyor, avcı köpeği olarak senin gitmen mümkün mü Garp."

Garp: "Hayatta olmaz, amiralliği bu yüzden geri çevirdim, ben köpek değilim."

Kong ortaya kemik atar; "Ama Roger de orada."

Garp: " Roger varsa ben giderim, he he he he, hav hav hav"

Garp gibi D. olan biri bile bu zulme sessiz kalıyor.

Anlayacağın Amirallerle İtachi'nin durumu kıyaslanamaz bile.
Hemşerilerine sırt çevirip ailecek katletmiş, kendi kardeşine de torpil geçmiş bir ana baba katili.

JJBA serisinden bir çok karakter bu konu başlığı altında yazılabilir (ki yazılmış da zaten), fakat bu karakterler arasından benim özellikle anmak istediğim kişi:
Buradan Araki sensei ye selam olsun. Adamın çizdiği neredeyse her karakter tasarım harikası. :respect:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık