Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İtici İmparator

En İtici Bulduğunuz?

• Kullanılan toplam oy
    178
Kaido diyorum gram sevmedim. Şeytan meyvesi hiçbir işe yaramıyor. Ejderhanın korkunçluğundan eser yok meyvesiz daha güçlü yeminle boşuna yemiş. Ejderhası yeteri kadar korkutucu ya da güçlü gelmedi bana. Bir tek alev atıyor ee başka? Ne bileyim ejderha formunda özel bir yeteneği olsaydı böyle sıradan bir zoan dan farkı yok. Kaido’yu ben Beyazsakal seviyesi beklemiştim tırt çıktı. Big Mom’da ondan hallice ama o bile gözümde daha üst seviyede. O en azından karakter olarak daha psikopat daha korkutucu. Meyvesi de her ne kadar aklımdaki gibi işlenmese de ruh meyvesi ejdere göre daha tercih edilebilir. Ulan yeminlen Sugar’ın oyuncak meyvesi ya da Foxy’nin Noro Noro Beam’i daha işlevsel imparator meyvelerinden. Onları tercih ederdim. Kısaca Kaido, Bigmom ve amiral ryokugyu serideki hayal kırıklıkları bence. İlerideki duruma göre Sun God Nika Luffy’de eklenebilir. Oyumu kaido’ya verdim.

Kaido diyorum gram sevmedim. Şeytan meyvesi hiçbir işe yaramıyor. Ejderhanın korkunçluğundan eser yok meyvesiz daha güçlü yeminle boşuna yemiş. Ejderhası yeteri kadar korkutucu ya da güçlü gelmedi bana. Bir tek alev atıyor ee başka? Ne bileyim ejderha formunda özel bir yeteneği olsaydı böyle sıradan bir zoan dan farkı yok. Kaido’yu ben Beyazsakal seviyesi beklemiştim tırt çıktı. Big Mom’da ondan hallice ama o bile gözümde daha üst seviyede. O en azından karakter olarak daha psikopat daha korkutucu. Meyvesi de her ne kadar aklımdaki gibi işlenmese de ruh meyvesi ejdere göre daha tercih edilebilir. Ulan yeminlen Sugar’ın oyuncak meyvesi ya da Foxy’nin Noro Noro Beam’i daha işlevsel imparator meyvelerinden. Onları tercih ederdim. Kısaca Kaido, Bigmom ve amiral ryokugyu serideki hayal kırıklıkları bence. İlerideki duruma göre Sun God Nika Luffy’de eklenebilir. Oyumu kaido’ya verdim.
Kral tercihine birşey diyemem ama adam ada taşıdı ** meyveyle daha ne yapsın.
Bunun dışında fiziksel güç ve sertlik anlamında zaten hayvan gibi olan kaidoyu daha da uçurdu meyve , killer sahnesi var mesala normal halinde sonic ile içeriden hasar verebilirken , hibrit formda veremiyor. Animedeydi bu sahne sayarmısın bilmem.
Adanın bi ucundan diğer ucuna alev atıyor ki bunu marineforda yapsa şuan denizciler sadece amiraller den oluşuyor olurdu.

Evet beyazsakal güçlüydü prime halinde , daha yonkou hissiyatı veriyordu belki ama
Shanks , bb, bm gibi kişiler olmasına karşın
En güçlü adam lakabı kaidoya kaydı , karekter basit olduğu için güçsüz görmek saçma , yenilme şeklinin okuyucuların çoğunu tatmin etmemesi de bunun kanıtıdır bence. Nasıl yenildiği bile belli değil kırk takla attırdı E.Oda luffye.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık