Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Garip Şeytan Meyveleri

En garip gelen meyveler ?

• Kullanılan toplam oy
    90
İlk öncelikle meyvelerle ilgili çok konu var ama artık manga ilerledikçe garip ya da ilginç meyveler çıkmaya başladı. Ben de son manga sayılarıyla birlikte bana garip gelen meyveleri sıralamak istedim. Geçmiş sayılarda da çok ilginç meyveler var tabi ki onları da aldım. Sonuçta gördüğümüz zaman bu nedir diye ? Hepimiz sormuşuzdur. :D Olabildiğince eklemeye çalıştım ama bazı meyvelerin isimleri bilinmiyor o yüzden onları sadece açıkladım. Ankete eklemeyeceğim o yüzden umarım eğlenirsiniz. İlk konum oldu böylelikle.. :)

Wapol = Baku Baku no Mi her şeyi yiyebilmesini sağlıyor. Ve yedikleri vücudunun bir parçası oluyor.

Emporio İvankov= Horu Horu no Mi hormon meyvesi kullanıcısı bununla birlikle insanları değiştirebiliyor. Erkeği kadın kadını erkek yapabiliyor.

İnazuma= Choki Choki no Mi önüne gelen her şeyi kesebiliyor.

Leo=Nui Nui no Mİ bu arkadaş da insanları dikiyor birbirine canlı cansız her şeyi dikiyor kannımca.

Jora= Ato Ato no Mi canlı cansız dokunduğu her şeyi onun deyişiyle bir sanat eserine dönüştürebiliyor.

Kelly Funk= Jake Jake no Mi Ceket meyvesi kendisi ceket olarak giyilebiliyor.

Senor Pink= Sui Sui no Mi yüzme meyvesi yerde,duvarda yüzebiliyor. Aynı zamanda rakiplerini de kendi alanına çekebiliyor.

Tsuru= Woshu Woshu no Mi Tam olarak karşılığını bulamadım ama asma meyvesi ya da yıkama meyvesi herhalde... Bununla birlikte rakiplerini yıkıyor asıyor diyelim. Piri pak:D

Charlotte Cracker = Bisu Bisu no Mi Bisküvileri kontrol ediyor. Aynı zamanda onunla zırh oluşturabiliyor.

Tamago = Tama Tama no Mi yumurta meyvesi en garip meyvelerden biri 3 kere kesildiği zaman tavuk hatta kral tavuk olabiliyordu galiba :D

Very Good= Beri Beri no Mi Buggy nin meyvesinin bir altı herhalde ama daha özensizi diyebilirim. Bu da parçalara ayrılıyor. Ama Buggy gibi ayakları falan yerde de değil. Anlayamadığım bir meyve..

Sharinguru = Shari Shari no Mi tekerlek insan kendisi seride Enies Lobby de göründü daha da görünmedi. :D

Buffalo= Guru Guru no Mi Çevirme, döndürme ya da pervane meyvesi sanırım. Uçuyor işte .. :D

İsimsiz bir kaç tane daha garip meyveler var.
Kinemon = Her hangi bir taşı kafasına koyduğu ya da koydurduğu zaman kıyafet yapıyor. :D

Blamenco= Wb korsan tayfasının 6. Tümen komutanıdır. Ve vücudundan devasa tokmaklar çıkartır. Süper insan gücündeymiş. Meyvesinin adı bilinmiyor. Neden tokmak ? :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık