Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkileyici 'Güneş' Kullanıcısı

En Etkileyici 'Güneş' Kullanıcısı

• Banjö Haran

• Portgas D. Ace

• Charlotte Linlin

• Feitan

• Escanor

• İmparator Karga

• Arabia Fats

• Father

• Nuova Shenron

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Valla izlerken en çok Fma serisindeki çakma Hohenheim arkadaş etkilemişti beni.Seride doğaüstü olaylar sınırlıyken birden öyle avcunun içinde görmek oha dedirtiyordu resmen epik bir sahneydi.

Onun dışında ikinci sıra için Ace ve imparator karga yarışır herhalde.

Prometheus, King Baum'da olduğu gibi istediği kadar büyüyebilir. BB çekecem dese çekemez, çekse bile vuramaz. Tek çaresi tek seferde Enteiye yaptığı gibi karanlığın içine almak onu yapana kadar da Pro yakar geçer bence. Ace 2 mızrak saplayınca BB pert olduydu, Pro üstüne otursa mangala köz olur. :)

Güç olarak Karga Kral >>>>>>>>>> Escanor >>>> Big Mom >>> Ace >>>>>> Feitan > Father (Diğerlerini tanımıyorum)

Etkileyicilik olarak hiçbiri etkilemedi beni.
Nuova Shenron DB karakteri, haliyle çok güçlü. Derisi güneşten daha sıcak, aşırı hızlı bir karakter. Escanor'dan güçlü olabilir. Arabia Fats normal insan ama Stand'ı en güçlü Standlardan biri. Direkt güneş yani kullanıcıyı zamanında bulup indiremezsen ölürsün.

Prometheus, King Baum'da olduğu gibi istediği kadar büyüyebilir. BB çekecem dese çekemez, çekse bile vuramaz. Tek çaresi tek seferde Enteiye yaptığı gibi karanlığın içine almak onu yapana kadar da Pro yakar geçer bence. Ace 2 mızrak saplayınca BB pert olduydu, Pro üstüne otursa mangala köz olur. :)

Nuova Shenron DB karakteri, haliyle çok güçlü. Derisi güneşten daha sıcak, aşırı hızlı bir karakter. Escanor'dan güçlü olabilir. Arabia Fats normal insan ama Stand'ı en güçlü Standlardan biri. Direkt güneş yani kullanıcıyı zamanında bulup indiremezsen ölürsün.
Her ne kadar mantıklı dursa da OP'ta mantık işlemez.:D

Escanor diyeceğim.

Reiper'in konu açma kuralları;
1-Açılacak konu içeriğinin Toriko'da olması zorunludur.
2-Gerisi önemsiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık