Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda'nın Diğer Manga, Mangaka, Marka ve Olaylar için Yaptığı Çizimler ve İmzalar

Oda'nın Akira Toriyama'nın ölümü üzerine yazdığı mesaj.

Oda: Daha çok erken.

Boşluk çok büyük. Onu bir daha asla göremeyeceğimi düşündüğümde içimi bir hüzün kaplıyor.

Çocukluğumdan beri ona çok hayrandım, bu yüzden beni ilk kez ismimle çağırdığı günü hatırlıyorum. Kishimoto ve benim için "arkadaş" kelimesini kullandığın gün eve dönerken, Kishimoto'ya çok sevindiğimi hatırlıyorum. Yaptığımız son konuşmayı da hatırlıyorum.

Manga okumanın insanı aptal yerine koyduğu günlerden bayrağı devralanlardan biriydi ve hem yetişkinlerin hem de çocukların manga okumaktan keyif alabileceği bir dönem yarattı. Bize manganın dünya çapında olabileceği hayalini gösterdi. Bir kahramanın ilerleyişini izlemek gibiydi.

Sadece mangakalar için değil, çeşitli sektörlerdeki yaratıcılar için de Dragon Ball serileştirme zamanının heyecanı ve duygusu çocukluklarında kök salmış olmalı. Onun varlığı büyük bir ağaç gibidir.

Aynı sahnede duran bizim kuşağın manga sanatçıları için Toriyama'nın eserleri, aynı sahneye yaklaştıkça benim için daha da önemli hale geldi. Hatta korktuğumu bile hissettim. Ama o mesafeli adamın kendisini tekrar gördüğüm için mutluyum. Çünkü onu kanımız kadar seviyoruz.

Geride bıraktığı yaratıcı dünya için saygı ve minnetle. Huzur içinde yatması için dua ediyorum.

Cennet onun hayal ettiği gibi neşeli bir dünya olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık