Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dünya Ticaret Merkezi

Adresleri farklı da, hepsi aynı yerde bu binaların. Dünya Ticaret Merkezibir kompleks, 16 dönümlük bir arazi. Binalar senin sandığının aksine üç günde dikilme,. Öncesinde ARGE yapılır ve inşaat süreci olur. Bu bağlamda şu yeni yapımlara bakalım ve ana bina ile karşılaştıralım;

2. binanın inşaatı 2008'de başlıyor, açılışı 2013. Yapım süresi 5 yıl. Ana binanın açılmasına bir yıl var.
3. binanın inşaatı 2010'da başlıyor, açılışı 2018. Yapım süresi 8 yıl. Ana binanın açılmasına 4 yıl varken yapımına başlanmış.
4. binanın inşaatı 2008'de başlıyor, açılışı 2013. Yapım süresi 5 yıl. Ana binanın açılmasına bir yıl var.
5. yeni yapılacak bu bina için de çalışmalar 2007 yılında başlıyor ve hala belli bir inşaat tarihi yok.

Senin dediğin gibi son sakika çok karlı olduğu için bu işe girilmemiş. Dünya Ticaret Merkezi kompleks olduğu için içinde birden fazla bina olması normal. Eskisi de 7 farklı binadan oluşuyordu. Ayrıca Silverstein bu binaları zararına bile yaptırır, çünkü 2090 yılına kadar mülkün sahibi. 70 yılda yatırdığı parayı her türlü çıkarır.
2018 de ana binadan 4 yıl sonra olmuyor mu mantıken ve hadi ana bina 10 mayıs 2013 te açılmış her dünya ticaret merkezi zaten birine kiralanmış
7.si salomon kardeşler tarafından uzun süreli kiralanmış diye devam ederken yeni haritada

bu şekilde benim kasttettiğim olayı anlamıyorsun.

Olay şu 90larda zaten ortadoğuda sorunlar büyüktü ama gfiremiyordu örneğin Ecevit kaç kere girişine izin vermedi geçerli sebep yok diyordu.
2002'de yine izin vermedi sonra 1 Mart tezkeresi oldu ve halkımızı bilerek krize sürüklediler.

Aynı taktiği kim bilir ki ilerde denenip aynı sonucun alacağını

2018 de ana binadan 4 yıl sonra olmuyor mu mantıken ve hadi ana bina 10 mayıs 2013 te açılmış her dünya ticaret merkezi zaten birine kiralanmış
7.si salomon kardeşler tarafından uzun süreli kiralanmış diye devam ederken yeni haritada

bu şekilde benim kasttettiğim olayı anlamıyorsun.

Olay şu 90larda zaten ortadoğuda sorunlar büyüktü ama gfiremiyordu örneğin Ecevit kaç kere girişine izin vermedi geçerli sebep yok diyordu.
2002'de yine izin vermedi sonra 1 Mart tezkeresi oldu ve halkımızı bilerek krize sürüklediler.

Aynı taktiği kim bilir ki ilerde denenip aynı sonucun alacağını
Yahu attığın harita orijinal kompleksin olduğu yer zaten. Yıkılan kulelerin olduğu yere anıt yapılıyor, o yüzden orası boş kalıyor. Eski alanda yer olmadığı için 5. ve 7. bina için ek yerler alınıyor. 2018 ana binadan 4 yıl sonrası da, inşaatı ne zaman başlamış ona bakman lazım.

Ayrıca biz seninle Irak tezkeresi hakkında mı konuşuyoruz da ortaya bunu atıyorsun?

Bu konuda seninle daha fazla tartışmayacağım. Okumaktan, araştırmaktan bihaber düz mantık birisin çünkü. Ne okuduğunu anlıyorsun, ne de yazdığın şeylerin farkındasın. Alıntı yapsan da cevap alamayacaksın. Başka konularda da beni alıntılar ya da bana bir şey soracak olursan kalıcı olarak yıldırma atarım sana haberin olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık