Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Doflamingo'nun Asıl Korkusu

Law ve luffy için öyle bir düşüncesi olabilir.Ancak korkan adam kaido ile birlikte çalışıp ona ordu vermez.Korkuyorsa eğer alır yanına hükümeti güçten düşürür.Yada kaçar gider o kadar korkuyorsa dressrosada kalmaz.Dressrosa elden gidecek diye korkamaz mı korkabilir.Kimse yüklü malını kaybetmek istemez.

Söylediğin gibi kibir varsa zaten niye korksun yonkoymuş falan.Amiral gelmiş devrimciler gelmiş ada cümbüş gibi adamda korku belirtisi yok.
Arenada meyveyi kapanın Luffy olmadığını anladığı an aklı kaçıyordu la.:D Yeterli cesareti de olsun bırakında. Ama işte bir yere kadar. Ondan sonra yusuf yusuf sesleri gelmeye başlıyor...

Kaido'nun ismini duyması bile suratının çökmesine sebep oluyor adamın. Kaido'dan nasıl çekinip korkuyorsa artık. Kesin Kaido ile alakalı travmada geçirmiştir.

Adam şaka yapmayı kes diyor. O korkudan sebep Law ile orta yolu bulmaya çalışıyor. Öncesinde Law'a beni kızdırma diyordu.:D

Son düzenleme:
C
Arenada meyveyi kapanın Luffy olmadığını anladığı an aklı kaçıyordu la.:D Yeterli cesareti de olsun bırakında. Ama işte bir yere kadar. Ondan sonra yusuf yusuf sesleri gelmeye başlıyor...

Kaido'nun ismini duyması bile suratının çökmesine sebep oluyor adamın. Kaido'dan nasıl çekinip korkuyorsa artık. Kesin Kaido ile alakalı travmada geçirmiştir.

Adam şaka yapmayı kes diyor. O korkudan sebep Law ile orta yolu bulmaya çalışıyor. Öncesinde Law'a beni kızdırma diyordu.:D
Canı sıkılmış sinirleri zıplamış dişlerini sıkmış.Bana burada korkuyla ilgili bir surat ifadesi göstersene ? Gösteremezsin yok çünkü.Endişe ve telaş var ki olabilir law resmen çomak sokmuş ne olması bekleniyor anlamıyorum.Çok normal mi karşılayacaktı.

C

Canı sıkılmış sinirleri zıplamış dişlerini sıkmış.Bana burada korkuyla ilgili bir surat ifadesi göstersene ? Gösteremezsin yok çünkü.Endişe ve telaş var ki olabilir law resmen çomak sokmuş ne olması bekleniyor anlamıyorum.Çok normal mi karşılayacaktı.
Adam Law'a şaka yapma la diyor. Bu neyin tepkisi? Öncesinde uşak dediği Law'ın dediklerini duyduktan sonra tamam gel otur şöyle bir konuşalım diyor. Yere doğru bakıyor düşünüyor Kaido'yu.:D

Adam Law'a şaka yapma la diyor. Bu neyin tepkisi? Öncesinde uşak dediği Law'ın dediklerini duyduktan sonra tamam gel otur şöyle bir konuşalım diyor. Yere doğru bakıyor düşünüyor Kaido'yu.:D
Yav başka ne yapacak elinde seçenek mi var kaido lazım adama.Salla umrumda değil velet mi diyecek.Bunun ticareti var planları var dresrosası var oğlu var.Yonko ile bu yüzden niye savaşa girsin tayfasıyla niye ara iyiyken bozsun.Kim işinin bozulmasını ister bunun korkuyla ne alakası var.Oturup masaya konuşacak elbette karşı tarafta böyle koz varsa.

Yav başka ne yapacak elinde seçenek mi var kaido lazım adama.Salla umrumda değil velet mi diyecek.Bunun ticareti var planları var dresrosası var oğlu var.Yonko ile bu yüzden niye savaşa girsin tayfasıyla.Kim işinin bozulmasını ister bunun korkuyla ne alakası var.Oturup masaya konuşacak elbette karşı tarafta böyle koz varsa.
Emre bu adam Dressrosa'yı umursamıyordu. Kendisi dedi yeniden yapmak benim için sorun değil. Gördüğümüz kadarıyla yeri gelince tayfasını harcamaktanda çekinmiyor.

Usopp gibi ifade mi vermesini bekliyorsunuz bilmiyorum. Ama Kaido'yu duyunca korkuyor bu kadar basit işte. Zaten onlardan çekinip korktuğu için direk savaşa girmeyip arkadan işler çeviriyor ya?

Emre bu adam Dressrosa'yı umursamıyordu. Kendisi dedi yeniden yapmak benim için sorun değil. Gördüğümüz kadarıyla yeri gelince tayfasını harcamaktanda çekinmiyor.

Usopp gibi ifade mi vermesini bekliyorsunuz bilmiyorum. Ama Kaido'yu duyunca korkuyor bu kadar basit işte. Zaten onlardan çekinip korktuğu için direk savaşa girmeyip arkadan işler çeviriyor ya?
Bunun adı korku mu yani? luffy'de mesela tayfasından biri esir düşse endişe duyar. Ona göre davranır, güncelde gördük Sanji sürekli kendini geri çekti. İşlerin bozulmasından korkmak ayrı bireysel korku ayrı şey. Dofy bireysel manada kimseden korkmuyor. Bu kadar derin işlere girmez yoksa bu adamlar.

Dof ne diyecekti, öldür Ceaser'ı seni yakaladığım yerde gömeceğim mi deseydi?

Bunun adı korku mu yani? luffy'de mesela tayfasından biri esir düşse endişe duyar. Ona göre davranır, güncelde gördük Sanji sürekli kendini geri çekti. İşlerin bozulmasından korkmak ayrı bireysel korku ayrı şey. Dofy bireysel manada kimseden korkmuyor. Bu kadar derin işlere girmez yoksa bu adamlar.

Dof ne diyecekti, öldür Ceaser'ı seni yakaladığım yerde gömeceğim mi deseydi?
Dof bu kadar derin işlere girmesinin sebebi bu. Senin dediğin şekilde korkuyu ele almıyorum. Birinin kaybetmekten korku felan anlamında. Dof Kaido'dan korkuyor işte. Kaido'nun neler yapacağının farkında. Kaido'nun verebileceğe tepkiye göre Doflamingo şekilleniyor. Law'ı başta iplemezken Kaido sözü geçince aynı masaya oturuyorlar.

Dof bu kadar derin işlere girmesinin sebebi bu. Senin dediğin şekilde korkuyu ele almıyorum. Birinin kaybetmekten korku felan anlamında. Dof Kaido'dan korkuyor işte. Kaido'nun neler yapacağının farkında. Kaido'nun verebileceğe tepkiye göre Doflamingo şekilleniyor. Law'ı başta iplemezken Kaido sözü geçince aynı masaya oturuyorlar.
Dof niye korksun ben bunu anlamıyorum, bu seride doğru düzgün birilerinden korkan karakter mi var? En fazla ölür yani. Adam sonuna kadar kaçmadı tüm ada karşısına çıktı ama geri yapmadı. Orada yere yıkınca biri gelip kafasını keser Rosa'nın meydanına asarlardı. Korsanlar ölmeye öldürmeye her haltı yapmaya açılmışlar bu, niye korksunlar. Çöp adamlar öleceğini bildiği halde Wb'ye dalıyordu.

O kadar plan yapmışsın yıllarca emek vermişsin, bunlar bozulacak diye tabi sinirlenirsin. Zoro gülerek gitti ölüme, Kuma'ya kendini sundu.

Ya tek bir şey diyeceğim. law korkuyor mu? Luffy, X, Y ?

http://mangapark.me/manga/one-piece/s3/c763

Daha küçükken çarmıha gerilmiş haliyle herkese meydan okuyan bir pislikti o. Beni bağışlayın demek yerine hepinizi gömeceğim diye bağırıyordu. Bu adam mı korkuyor.:D:D:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık