Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crunchyroll Animasyon Ödülleri 2021

Bugün Crunchyroll tarafından düzenlenen Animasyon ödülleri vardı. Bende bilinen serileri paylaşmak istedim.

En İyi Ses Performansı

Re:Zero Animesinde Natsuki Subaru adlı karakteri seslendiren, Yusuke Kobayashi seçildi.(Japonya)

My Hero Academia'da Hawks karakterini seslendiren, Zeno Robinson seçildi.(Avrupa)

En İyi Kız

Kaguya Sama: Love is War adlı serideki Kaguya Shinomiya en iyi kız olarak seçildi.

En İyi Çocuk

Haiikyuu! Adlı seriden Shoyu Hinata seçildi.

En Iyi Ending

Jujutsu Kaisen'in Lost In Paradise adlı endingi seçildi.(2.sezon endingiydi sanırım)

En İyi Fantezi Serisi

Re:Zero animesi seçildi.

En İyi Komedi Serisi

Kaguya Sama: Love is War animesi seçildi.

En İyi Drama Serisi

Fruits Basket'in 2.sezonu seçildi.

En İyi Antoganist

Jujutsu Kaisen'den Ryomen Sukuna seçilmiş

Yılın En İyi Animesi

Jujutsu Kaisen seçilmiş.

Güncel animeler hakkında pek bilgim olmasa da güzel seçimler olmuş.Özellikle Kimetsu no Yaiba'nın seçilmemesi listede en çok dikkatimi çeken şey.

Her şey iyi hoşta Hiratsu sensei varken Kaguyanın best girl seçilmesi hrrrrrrrrrrrrrrrr bunları bulup bi sopadan geçirmek gerek.

Beklenenler olmuş, sürpriz yok.

Kaguya iyidir, Re:Zero beğenmediydim, Jujutsu kaisen ise ilk bölümden bıraktıydım beğenmeyip

Güncel animeler hakkında pek bilgim olmasa da güzel seçimler olmuş.Özellikle Kimetsu no Yaiba'nın seçilmemesi listede en çok dikkatimi çeken şey.
Kimetsu girebilirdi aslında 2.sezonu çıksaydı bu düzenlemelerden önce. Şansına erken denk gelmiş.

Sonuçta bu kadar satmasında büyük katkısı olan bir stüdyo yapıyor.

Her şey iyi hoşta Hiratsu sensei varken Kaguyanın best girl seçilmesi hrrrrrrrrrrrrrrrr bunları bulup bi sopadan geçirmek gerek.

Hangi seriden?

Beklenenler olmuş, sürpriz yok.

Kaguya iyidir, Re:Zero beğenmediydim, Jujutsu kaisen ise ilk bölümden bıraktıydım beğenmeyip
Jujutsu'ya bence birkaç bölüm daha şans vermelisin. Bir şans hakediyor :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık