Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Cilt 83 [4 Kasım][SBS][RAW]

Kapağa kremşantiyle peyniri koymaları da ilginç olmuş. 829'da gözüküyorlar ama, 843'e kadar önemli oldukları belli olmayacaktı.

Cilt 83 SBS
Kalp Korsanları'nın bazı üyeleri Hasır Şapkalar ile ittifak olma fikrine karşı çıkmış. Bunların isimleri: Ikkaku (Dişi Narval (Deniz Gergedanı)), Uni (Deniz Kestanesi) ve Kurione (Clione (Deniz Meleği))

Bu kişiler "Hasır Şapkalar değersiz kimseler! Herkesi ittifak kurulacak kimseler olarak düşünmemeliyiz." demişler.​

Soru: Dressrosa arkını seviyorum ve tekrar tekrar yeniden okuyorum fakat yeterince anlamadığım bir şey var. 788. bölümde Viola ve Doflamingo karşı karşıyayken neden birbirlerine "Doffy" ve "Violet" şeklinde hitap ediyorlar? O sırada akıllarından geçen ne?
Oda: Aslında bunun arkasında derin bir mana var ama korkarım ki sana söyleyemem. Gerçi bu konudan editörüme bahsettim. One Piece'in shonen bir manga olduğunu göz önüne alırsak bu yetişkin kitleye yönelik bir bilgi olduğundan bunu gizlemek istiyorum. Dressrosa gerçekten tutkulu bir ülke.

Soru: Heraclesun'un gerçek ismi Heraclese mi?
Oda: Bundan emin değilim.. Bu ebedi bir gizem.

Bazı Karakterlerin Yaşları:
Sai: 28
Hajrudin: 81
Bartolomeo: 24
Cavendish: 26
Orlumbus: 42
Ideo: 22
Leo: 25
Baby 5: 24

Bazı Karakterlerin Doğum Tarihleri:
Sai: 13 Ağustos
Baby 5: 15 Mayıs
Chinjao: 12 Aralık
Boo: 20 Ağustos
Viola: 30 Ocak (Bu bilgi 81. ciltte 30 Nisan olarak belirtilmişti.)

Okuyucu: Weevil kesinlikle Beyazsakal'ın oğlu değil.
Oda: Beyazsakal'ın oğlu olduğu henüz teyit edilmemiş garip bir adam Shichibukai oldu. Ama tepkin aynen beklediğim gibi. ^ ^

Zunisha, Naitamie-Norida (ナイタミエ-ノリダ) olarak sınıflandırılan bir fil. O normal fillerden farklı olarak süper uzun bacaklara ve birden fazla ekleme sahiptir.
Bu arada Mie ve Norida (見栄、ノリだ) Japonca'da "ileri gitmek, haddini aşmak" gibi bir anlama geliyormuş.
Ayrıca Zunisha'nın tür ismi Naitamie-Norida (ナイタミエ-ノリダ) tersten okununca (ダリノエミタイナ) "Zunisha Dali'nin resmi gibi bir şey." anlamına geliyormuş.

Tontattalılar Noland'a kabak yetiştirmeyi öğretmiş.

Soru: Annemdem sıkı bir azar yedim. Annem Akainu'dan daha mı güçlü?
Oda: Anneler genel olarak dünyanın en güçlü yaratıkları. O Kaido'dan bile güçlü ve o seni herkesten daha çok seviyor.

Soru: Kadınların sütyenlerini, tıpkı Smoker'ın Tashigi'nin bedeninde yaptığı gibi, koparsam ne olur?
Oda: Tamam! Hadi artık soru cevap kısmını bitirelim. Sonraki ciltte görüşmek üzere.

2ch'da SBS'leri paylaşan kişinin verdiği bilgiye göre bu SBS'de One Piece karakterlerinin çocuklukları veya cinsiyet değiştirmiş halleri gibi çizimler yokmuş.

Not: Yeni bilgiler gelirse eklerim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık