Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs Rob Lucci

Sizce Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    117
Genel olarak base seviyei Jack kabul ediyorum Yc3 seviyesi.

Jack-Queen-King-Lucci sadece meyve güçleriyle aynı kategoride karakterler. Ama Jack bu seviyede kalırken Lucci uyanış açıyor,Queen gidiyor Vinsmoke güçlerini kullanıyor,King'in ise ırksal özellikleri var. King'in ırksal özelliği çok op bir güç olduğundan içlerinden en öne çıkanı Queen ve Lucci ise kendi aralarında kapışırlar diyebilirim.
Kata'da aynı şekilde ama Kata'nın ekstrası hem uyanış hem k.hakisi olması yani aslında iki seviyelik power up almış durumda. Bu yüzden Lucci'nin bir seviye üstü bir karakter rahatlıkla diyebilirim.

Şunu da eklemekte fayda var Zoro'yu ne kadar çok güçlü görsemde bir sağ kolu h.haki kullanmadan yenecek seviyede değil hala. O yüzden Lucci'ye üstün hale gelmesi seviyesini belli etti benim için.

Genel olarak base seviyei Jack kabul ediyorum Yc3 seviyesi.

Jack-Queen-King-Lucci sadece meyve güçleriyle aynı kategoride karakterler. Ama Jack bu seviyede kalırken Lucci uyanış açıyor,Queen gidiyor Vinsmoke güçlerini kullanıyor,King'in ise ırksal özellikleri var. King'in ırksal özelliği çok op bir güç olduğundan içlerinden en öne çıkanı Queen ve Lucci ise kendi aralarında kapışırlar diyebilirim.
Kata'da aynı şekilde ama Kata'nın ekstrası hem uyanış hem k.hakisi olması yani aslında iki seviyelik power up almış durumda. Bu yüzden Lucci'nin bir seviye üstü bir karakter rahatlıkla diyebilirim.

Şunu da eklemekte fayda var Zoro'yu ne kadar çok güçlü görsemde bir sağ kolu h.haki kullanmadan yenecek seviyede değil hala. O yüzden Lucci'ye üstün hale gelmesi seviyesini belli etti benim için.
Jack'in BM tayfasındaki dengi perospero çıktı. Denk rakiplere karşı aynı performansı gösterdiler. Jack yc3 standartlarında olmayabilir.

Queen'le karşılaştırsan tek fark vinsmoke gücü değil zaten. En başta meyve daha sağlam. Dinazorlar dayanıklılıklarıyla övüldü çok.
Bi de Queen'in roketleri, zehirleri falan var. Bu iki fark jack'ten ayırmaya yetiyor. Gen uyanışından önce sanji bu queen'e düzgün hasar bırakamadan yenildi.

Vinsmoke güçlerini sanji gen uyandırdıktan sonra gösterdi queen. Ondan önce zaten jack'ten ayrı seviyede görünüyordu. Bu iyice farkı açtı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık