Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Castlevania: Nocturne (2023-)

Tür: Aksiyon, Drama, Korku, Fantastik
Bölüm Sayısı: 8
Yayınlandığı Tarihler: 2023-
Yaratıcısı: Clive Bradley

Dizi ilk seriden 300 yıl sonrasını anlatmaktadır. Fransa, devrim ile yanıp tutuşmaktadır. Paris'teki vampirler toplanıp buna karşı gelip tüm dünyayı ele geçirmeyi planlamaktadır. Belmont soyunun son varisi Richter Belmont devrimci arkadaşları ile vampirleri durdurmayı amaçlamaktadır.

Yeni bitirdim, ilk seri gibi değildi ama bu da aktı gitti valla. Çizimlerini pek sevmedim ya… Ana karakter fena değil ama son bölüm için gene izlenir. Diğer sezonları iple çekeceğim.

Arkadaş şaka mı bu? Sesler görüntü ile uyumlu değil ulan 50 yıl önceki animasyonlarda ses ve dudak hareketli arasında uyumsuzluk yokken bu devirde bize müstahak gördüğünüz kalite bu mu Allah'ın belaları. İzleyen bitiren var mı bunu lütfen bir yerlerde düzgün versiyonunun olduğunu söyleyin sadece iki bölüm izledim devamını güzel getireyim bari

Arkadaş şaka mı bu? Sesler görüntü ile uyumlu değil ulan 50 yıl önceki animasyonlarda ses ve dudak hareketli arasında uyumsuzluk yokken bu devirde bize müstahak gördüğünüz kalite bu mu Allah'ın belaları. İzleyen bitiren var mı bunu lütfen bir yerlerde düzgün versiyonunun olduğunu söyleyin sadece iki bölüm izledim devamını güzel getireyim bari
Bura nasıl?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık