Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Basketbol Sohbet

Ergin Ataman: "Maccabi staff'ından biri 'İsrail'de göreceksin, Siyonistlerin sana ne yapacağını göreceksin' dedi. Ben Ergin Ataman'ım. Panathiniakos'un koçuyum. Türkiye Milli Takımı'nın koçuyum. Türk vatandaşıyım. Bana hiçbir şey yapamazsınız."

İnanılmaz bir seri bu arada.Baldwin döndüğünde Pana'nın durumu daha da zorlaşır.Pana elenirse Ergin bırakır.Maccabi çok iyi takım hiç oyundan düşmüyor.Slukas bu maç kariyer maçını oynadı da kazandılar, yoksa bı ara gidiyordu maç yine.Seri 1-1.

Ergin Ataman: "Maccabi staff'ından biri 'İsrail'de göreceksin, Siyonistlerin sana ne yapacağını göreceksin' dedi. Ben Ergin Ataman'ım. Panathiniakos'un koçuyum. Türkiye Milli Takımı'nın koçuyum. Türk vatandaşıyım. Bana hiçbir şey yapamazsınız."

İnanılmaz bir seri bu arada.Baldwin döndüğünde Pana'nın durumu daha da zorlaşır.Pana elenirse Ergin bırakır.Maccabi çok iyi takım hiç oyundan düşmüyor.Slukas bu maç kariyer maçını oynadı da kazandılar, yoksa bı ara gidiyordu maç yine.Seri 1-1.
Socrates Dergi'nin twitter hesabinda gördüm açıklamayı. Orada '' Türkiye Vatandaşıyım" şeklinde çevirmişler. Sonra Onur Erdem'in pkklı olduğunu duydum. Boykot etme zamani gelmis.

Ilk defa Gergin Ataman'i destekliyorum. Insallah tokatlarlar Maccabi'yi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık