Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Baam ve Zorunlu Evlilik (Tower of God)

Baam, Lilial ile evlenir mi?

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .
Lo Po Bia Traumerei, Baam'ı evlendirmek ve kendi ailesine katmak istiyor. Büyük ihtimalle evlendirmek istediği kişi Lilial. Sizce bu olay nasıl sonuçlanır?

Baam yarışmaya katılabiliyorsa evlenme ihtimali kalmadı. Ranker prensesleri bile ekleseler baam kazanır.

O seviyeye gelmemiştir daha yav. Ne prensesler var.
Adori ve maschenny katılmaz. Enne mühürlü. Yuri dost.

Arie ailesindeki 36 no’lu prenses dert olabilir sadece. Lillial’ın katıldığı yarışmaya o kadar absürt birinin katılacağını da sanmam. Ranker’lara limit koyup yarışmalarına izin verebilirler. Baam daha 20. katta love’la dövüşmüştü. Onu düşünerek yazdım rankerlar katılsa sorun olmaz diye. Ama 36 no’yu yarışmaya koyarsan shinsoo kullanmadan tek atar diğerlerine.

lillial’ın laflarından belli güce dayalı bi yarışma olacak. Çok uçuk seviyelerin geleceğini sanmam.

Aslında, Baam'ın Lilial ile evlenmesine hiç ihtimal vermemiştim. Baam'ı zorla evlendirme olayı nasıl sonuçlanır? Bu olay sebebiyle başka bir hikayeye başlar mıyız? Baam ve onun yakınları nasıl tepkiler verir? Bu gibi soruların cevabını merak ediyordum. Anketi de büyük bir ciddiyetle hazırlamamıştım, soracağım sorunun yanına konuyla alakalı destekleyici bir unsur olarak hazırlamıştım.

Yarışma olayını hiç tahmin etmemiştim. Olayın buraya bağlanmasına gerçekten çok şaşırdım. Ama olay, çok daha ilgi çekici bir hal aldı. Bakalım nasıl sonuçlanacak?

Bu arada, ankete katılımınız ve cevaplarınız için sağ olun

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık