Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Nika aslında Ni Ke.
Ni = İki. Ke = Ev.
Gomu + Hito = Nika/Nike
Nika 2 meyvenin birleşimi. Joy Boy zamanında çift meyve yemiş Nika ortaya çıkmış.

800 yıllık süreçte ilk defa Luffy'nin Hakisi, Nika'yı kontrol altına alabilmiş; diğer yiyenler pufff olmuş.

55 yıl önce West Blue'da bir savaş bölgesinde yaşayan bir yetim vardı. Annesi her gece çocuğunu sevdiğini söylüyordu. Çocuk zorbalığa maruz kalarak ve sık sık soyularak büyüdü. Gittikçe sinirlendi ve diğer çocuklarla komplo kurdu. Bir grup çocuk, ihtiyaç sahipleriyle paylaşmak için kavga etti ve yiyecek çaldı. Annesinin inandığı gibi çocuk da adaletin ve iyiliğin her zaman var olacağına inanıyordu. Ancak çocuğun yemek verdiği kişiler onun güvenine ihanet etti. Annesini dövüp tekmelediler. Annesi yerde kanlar içinde kaldı. Ayrıca çocuğa verilecek yeni bir köpek bebeği de vardı. Ama şimdi o da kanıyor. Kırmızı köpek. Daha sonra çocuk her zaman onun için yaptığı gibi annesini yatağına taşır. Ta ki sonsuza dek uyuyana kadar. Bu nedenle çocuk artık insanların iyiliğine inanmaz. Var olan yalnızca bencilliktir. Mutlak adaleti savunacağını ve ne kadar küçük olursa olsun kötülüğün kaynağını ortadan kaldıracağını vaat ediyor. Çocuk artık Filo Amirali "Akainu" Sakazuki'dir

Son düzenleme:
Şu anda mangayı baştan okumaya başladım. Balık Adam Adası'na geldim. Madam Sharly'nin bütün kehânetleri gerçekleşmiş. Luffy'nin, Balık Adam Adası'nı yok ettiğini gördüğü kehâneti de gerçekleşecek muhâkkak. Fakat bu kişi Luffy değilde sanki Luffy'nin kılığına girmiş olan Catarina Devon tarafından gerçekleştirilecek.

Malumunuz Egghead'e geldi bu ikili ve sadece Satürn'e dokunup gittiler. Fakat ortada şaibeli bir durum var. Luffy, Kizaru'yu tekledikten sonra enerjisi tükendi ve yere düştü. Kımıldayacak dermanı yoktu bir anda yanında yemekler belirdi ve kısa bir süre sonra da bir anda yemek makinasının önünde yemek yerken gördük kendisini. Halsiz hâlinde kımıldayacak dermanı yok iken bir anda oraya gitmesi herkesi şaşırttı. Kimisi bunu Kizaru yaptı diye düşündü, bende Caribou'nun yaptığından emindim ama altı boş bırakıldı. Bence Devon, Satürn'e dokunduğu gibi Luffy'ye de dokundu ve Antik Silah Poseidon'u almaya gittikleri zaman Luffy'nin kılığında ortalığı yakıp yıkacaklar.

Şu anda mangayı baştan okumaya başladım. Balık Adam Adası'na geldim. Madam Sharly'nin bütün kehânetleri gerçekleşmiş. Luffy'nin, Balık Adam Adası'nı yok ettiğini gördüğü kehâneti de gerçekleşecek muhâkkak. Fakat bu kişi Luffy değilde sanki Luffy'nin kılığına girmiş olan Catarina Devon tarafından gerçekleştirilecek.

Malumunuz Egghead'e geldi bu ikili ve sadece Satürn'e dokunup gittiler. Fakat ortada şaibeli bir durum var. Luffy, Kizaru'yu tekledikten sonra enerjisi tükendi ve yere düştü. Kımıldayacak dermanı yoktu bir anda yanında yemekler belirdi ve kısa bir süre sonra da bir anda yemek makinasının önünde yemek yerken gördük kendisini. Halsiz hâlinde kımıldayacak dermanı yok iken bir anda oraya gitmesi herkesi şaşırttı. Kimisi bunu Kizaru yaptı diye düşündü, bende Caribou'nun yaptığından emindim ama altı boş bırakıldı. Bence Devon, Satürn'e dokunduğu gibi Luffy'ye de dokundu ve Antik Silah Poseidon'u almaya gittikleri zaman Luffy'nin kılığında ortalığı yakıp yıkacaklar.
Odenin başına gelenin aynısı luffye olcak yani, çok üzücü

Odenin başına gelenin aynısı luffye olcak yani, çok üzücü
Oden'in başına gelenden ziyade Nefertari Cobra'nın başına gelen desek daha doğru olur. Nefertari Cobra, Bon Clay'ın komplosuna gelmişti aynısının bir benzeri bu sefer Luffy'nin başına gelecek.

İlk başta herkes Luffy'den nefret edecek, neden bize saldırıyor diye bir şaşıracaklar daha sonra şans eseri biri onun Luffy olmadığını görecek filan Arabasta'da ve Dressrosa'da yaşanan olayın bir benzerini göreceğimizi umuyorum.

Kutsal Ejderler belirli adalarda köle avı partisi yapıyorlardı. Bu avı bitirdikten sonra adadan çıkıp İmunun orayı kitle imha silahlarıyla vurup yok etmesini seyrediyorlardı. Yani İmu kafasına göre adaları batırmıyor.Bunca zamandır Kutsal Ejderlerin av partilerini yaptıkları adaları onların av partisi bittikten sonra vurdu.

Oden'in başına gelenden ziyade Nefertari Cobra'nın başına gelen desek daha doğru olur. Nefertari Cobra, Bon Clay'ın komplosuna gelmişti aynısının bir benzeri bu sefer Luffy'nin başına gelecek.

İlk başta herkes Luffy'den nefret edecek, neden bize saldırıyor diye bir şaşıracaklar daha sonra şans eseri biri onun Luffy olmadığını görecek filan Arabasta'da ve Dressrosa'da yaşanan olayın bir benzerini göreceğimizi umuyorum.
Bir anlık yanlış tanınması düşüncesi bile kötü ama er yada geç gerçekler ortaya çıkacak ve luffy aklanıcaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık