Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Amiral Gücüne En Yakın Kişi

Amiral Seviyesine En Yakın Karakter

• Kullanılan toplam oy
    264
Yonko veya Amiral olmayıpta o mevkiye şuana kadar görülenler arasında güç olarak en yakın gözüken kişi ? (Garp, Aokiji ve Rayleigh hariç tabiiki)

Marco the Phoenix

3 amiralle savaşmıştır, Beyazsakalın iki sağ kolundan birisidir, son derece nam salmış bir korsandır, Gorousei bile kendisini ve kalan wb korsanlarını Yonko'lardan sonra gelen güç olarak nitelemiştir.

Marco the Phoenix vs. Admiral Kizaru

[YOUTUBE]g5YbTKxG3JI[/YOUTUBE]

Marco the Phoenix vs. Admiral Aokiji

[YOUTUBE]CYoTNFcm5dY[/YOUTUBE]

Marco the Phoenix vs. Admiral Akainu

[YOUTUBE]O9w1jwyL9dg[/YOUTUBE]

Diamond Jozu

Elmas Jozu, Beyazsakalın iki sağ kolundan biridir, Mihawk'ın yolladığı dünyanın en güçlü kılıç saldırısını zorlanmadan durdurmuştur, yolladığı devasa buz dağını Admiral Akainu durdurmak zorunda kalmıştır, Crocodile'ı tek yumrukta metrelerce uzağa fırlatıp ağzını burnunu dağıtmıştır, Amiral Aokiji'nin ise dudağını patlatmıştır.

Diamond Jozu vs. Dünyanın en güçlü Kılıç saldırısı

[YOUTUBE]4F4Xye3XSLk[/YOUTUBE]

Diamond Jozu vs. Dev koramiraller ve Akainu

[YOUTUBE]aoPzZmoHwt4[/YOUTUBE]

Diamond Jozu vs. Admiral Aokiji

[YOUTUBE]1PlwOe6WKz4[/YOUTUBE]

Hawk-Eyes Mihawk

Dünyanın 1 numaralı kılıçustası, Luffy'yi marinefordda zor durumlara düşürmüştür, Beyazsakalın 5.tümen komutanı ile kapışmıştır.

Hawk Eyes Mihawk vs. Luffy

[YOUTUBE]1Gli-94K4EQ[/YOUTUBE]

Hawk Eyes Mihawk vs. Flower Blade Vista

[YOUTUBE]dA2RlYBzE5E[/YOUTUBE]

Mihawk yeteneğini bir kez daha gösteriyor ;

[YOUTUBE]nVpto-BS034[/YOUTUBE]

Revolutionary Sabo

Devrimci ordusunun 2 numaralı adamı, en önde gelen komutanlarından birisi. Üstün haki seviyesine rağmen birde mera mera meyvesini elde etti,

Burgess vs. Sabo

Sabo koramiral Bastille'yi yenerken

Heavenly Demon Doflamingo

Doflamingo Law'ı yenerken

[YOUTUBE]5W1BxMGGRVY[/YOUTUBE]

Doflamingo vs. Sanji

[YOUTUBE]bOmKz8ZcIVk[/YOUTUBE]

Doflamingo vs. Aokiji

[YOUTUBE]X1QdgX4s3dk[/YOUTUBE]

Benn Beckman

Benn Beckman vs. Kizaru

[YOUTUBE]ptcztVG98-Q[/YOUTUBE]

Benn Beckman haydutları teklerken ;

[YOUTUBE]y3vENjScAfI[/YOUTUBE]

Jack The Drought

Ame No Shiryuu

Bobbin

Vinsmoke Judge

Vinsmoke İchiji

Edward Weeble

Cracker

Urouge

İnuarashi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Alpamis

Bana en yakın Benn Beckman gibi geliyor ya da Sabo ve Mihawk gibi karar veremedim Marco'da olabilir.

Bence Marco.Acele davranarak Sabo'yu işaretledim ama Fuji'ye pek direnemedi.Ama Marco Kizaru ile epey kapıştı.Hatta Kizaru koramiral sayesinde yendi anca.Bence Marco amiral gücünde,ama o savaşta Ace'i çarçabuk kurtarması gerektiğinden dolayı bence es geçmeye çalıştı daha çok.Amirak seviyesi dediğin 2 adam 10 gün boyunca savaştı sonuç olarak.MF savaşında on gün zaman yoktu hiç.Hatta bu adam hakkında Gorousei bile Teach'in karşısında şans vermişti.

Mihawk'ı başı çeker diğerleride onun altında aynı seviyede kişiler gibi geliyor.
Luffy ve Shanks'ın tayfayı eşleştirirken mesela Shanks- Luffy,Mihawk-Zoro,Ben Beckman,Sanji diye düşünüyorum.

Dip Not:Mihawk süpriz yapıp amiral üstü çıkarsa onun ardından Ben Beckman diyesim var.

Mihawk dedim ama şöyle bir şey var; anketteki adamlardan bazıları o güce yakın değil bildiğin denkler bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık