Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Adı Hatırlanamayan Filmler

gerilim, doğaüstü bişey olmalı. bi grup insan bişeyi araştırmak için mi ne terk edilmiş eski bi akıl hastanesine giriyorlar. bu arada büyük ihtimalle bölük pörçük ve başka filmlerle tam hatırlamadığım için birleştireceğim bi anlatım olacak :/ işeri girenler birer birer hastanenin hayaletleri tarafından avlanıyor. bazı sahnelerde flashback görüyoruz doktor ve hemşireler hastalara işkence ediyor gibi vs. o kadar az şey hatırlıyorum ki... neyse en son sahneleri de uydurmuyorsam sabah falan oluyor, kadının biri hastanenin kubbe gibi bi kısmından camdan çıkıp kurtuluyor. yani umarım böyleydi. gerildiğim garip bi filmdi, baya oldu izleyeli, en az 10 senesi tahminen 15 senesi var.
Türk filmi ise bu olabilir :T

gerilim, doğaüstü bişey olmalı. bi grup insan bişeyi araştırmak için mi ne terk edilmiş eski bi akıl hastanesine giriyorlar. bu arada büyük ihtimalle bölük pörçük ve başka filmlerle tam hatırlamadığım için birleştireceğim bi anlatım olacak :/ işeri girenler birer birer hastanenin hayaletleri tarafından avlanıyor. bazı sahnelerde flashback görüyoruz doktor ve hemşireler hastalara işkence ediyor gibi vs. o kadar az şey hatırlıyorum ki... neyse en son sahneleri de uydurmuyorsam sabah falan oluyor, kadının biri hastanenin kubbe gibi bi kısmından camdan çıkıp kurtuluyor. yani umarım böyleydi. gerildiğim garip bi filmdi, baya oldu izleyeli, en az 10 senesi tahminen 15 senesi var.
Mezar Buluşmaları olabilir. Mythbusters tarzı bir program çekmek için gidiyorlardı.

Ya beyler bir yerli sinema filmi vardı 5 tane yetim çocuk var başlarda bunlar iyi kötü büyüyorlar hepsi de suçlu haline gelmiş bir şekilde aynı hapishane de kalıyorlar sonta af falan çıkıyor neyse bunlar bu sefer başka birinin iyiliği için banka soyuyorlar falan maske takıp.

Mezar Buluşmaları olabilir. Mythbusters tarzı bir program çekmek için gidiyorlardı.
yok bundaki hayaletlerde öyle şimdiki moda siyah ağız falan yok :S zaten çok eski film değil bu söylediğin, ben küçükken izlediğimi hatırlıyorum.

geçen sefer de şunu arayıp bulmuştum hey gidi :d bu sahneyi hatırlayıp bulmuştum. bebeyken izlemiştim ben bunu annemle. o zamanlar azcık korkunçluydu tabi :d sahne bu

bu da sahnenin geçtiği yer +18 dikkat edin, kesmeli biçmeli 1:06:00 falan
@Raftel sen de izle bak güzel filmdir :d

şu an aradığımı da tek sahneden bulup çıkarıcam inş

edit: görsedeki film suspiria 1977

Son düzenleme:
yok bundaki hayaletlerde öyle şimdiki moda siyah ağız falan yok :S zaten çok eski film değil bu söylediğin, ben küçükken izlediğimi hatırlıyorum.

geçen sefer de şunu arayıp bulmuştum hey gidi :d bu sahneyi hatırlayıp bulmuştum. bebeyken izlemiştim ben bunu annemle. o zamanlar azcık korkunçluydu tabi :d sahne bu

bu da sahnenin geçtiği yer +18 dikkat edin, kesmeli biçmeli 1:06:00 falan
@Raftel sen de izle bak güzel filmdir :d

şu an aradığımı da tek sahneden bulup çıkarıcam inş
Şu Suspiria'yı çok duydum ya. Video'yu izlemedim spoiler olmasın diye. :d
Dediğim film de ortalama/güzel bir korku filmi, izleyesin gelirse öneririm.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık