Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
seçeneklerdeki tüm karakterleri seviyorum tiç harıç :D oda kendi yapısından dolayı :D
lakin ben 402. anime bölümünden berlidir one piece takip ediyorum 403. bölüm çıktığında korsanfan ı keşfetmiştim sonra mangada millete yetişmenin heyacanı ayrıydı tabii :) sonuç olarak fark ettiğim birşey varsa her fırsatta luffy e rakip kim olursa olsun luffy i ezikleme moduna geçen çok arkadaşımız oluyor, ondandır istemsiz bazen luffyi buraya gelip savunasım geliyor :) genelde mesajlara pek girmiyorum yorumları okumak eğlenceli ama arada harbi güzel kavga çıkyıor :D
moria dan (kumanın ortaya çıkması..) marinfo savaşına kadar geçen süreçte luffy nin yaşadığı malubiyetlerin devamı asla gelmeyeceğini düşünen taraftayım bilgilerinize :D

seçeneklerdeki tüm karakterleri seviyorum tiç harıç :D oda kendi yapısından dolayı :D
lakin ben 402. anime bölümünden berlidir one piece takip ediyorum 403. bölüm çıktığında korsanfan ı keşfetmiştim sonra mangada millete yetişmenin heyacanı ayrıydı tabii :) sonuç olarak fark ettiğim birşey varsa her fırsatta luffy e rakip kim olursa olsun luffy i ezikleme moduna geçen çok arkadaşımız oluyor, ondandır istemsiz bazen luffyi buraya gelip savunasım geliyor :) genelde mesajlara pek girmiyorum yorumları okumak eğlenceli ama arada harbi güzel kavga çıkyıor :D
moria dan (kumanın ortaya çıkması..) marinfo savaşına kadar geçen süreçte luffy nin yaşadığı malubiyetlerin devamı asla gelmeyeceğini düşünen taraftayım bilgilerinize :D
Dediğin şey de Luffy fanları yüzünden, abarttıkları için Luffy sopa yiyince seviniyor millet :good:

Haki bitince kaçmak var mı :hmm:
Ona göre hak verecem sana :oleyo2:
İlahi bir güç gelip, hepimizi yok eder :/

Şu son iki sayfada gelip buraya yazanların alayının Luffy hateri olması da çok ironiktir. Herkes kendi çıkarını gözetip bir diğerini ona göre yargılıyor.

Doflamingo'yu arc'ında savunanların Zoro fanları olması da ironiktir. Aynı arkadaşlar şimdi Cracker'in de Katakuri'nin de savunucusu olmustular.

Nerde Luffy'nin bir rakibi var Zoro fanları sürekli onun tarafindalar. Ama işlerine nasıl geliyorsa 3 yıldır savundukları Doflamingo'yu da tek bir sahne ile Katakuri karşısında da harcadılar.

Doflamingo fanları ise zaten işlerine nasıl geliyorsa öyle. Luffy karşısında olan adamların hepsini savunuyorlar. Ace'i bu yüzden savunuyorlar. Bu noktada Doflamingo adına onu ön plana çıkarmak için Luffy'i savundukları da oluyor ama temelde amaç Luffy üzerinden Luffy'nin yeni rakiplerini Dof'tan daha düşük gösterme gayesi.

Böyle çok örnek verilebilir. Surda fan olanların hiçbirinin bir diğerinden masum olduğunu kanıtlamaya çalışır şekilde yorum atmasına gerek yok. Her şey ortada.

Her Dof ya da Zoro fanı alınmasın genel olarak konuşuyorum.
Klasik fanlar işte. Hiçbir fan masum değildir.

Sevdiğin karakterden, başka insanlar saçma sapan yorum atıyor diye soğumak bana hep saçma gelmiştir ama en azından herhangi bir hissiyatın olmayan karakterlere karşı bir noktadan sonra negatif yaklaşmaya başlıyorsun. Bunun en iyi örneği benim için Wb'dir. Bence ankette Wb'de olmalıydı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık