Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 773 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wasabi350

Bölümü okumadım ama resimlerden anlaşıldığına göre cavandish hakuba formunu zorluyor, daha doğru engellemeye çalışıyor gibi hemen hakuba formundan çıkması bunu gösteriyor. Bu karmaşada robin'e yakalanıyor gibi

Cavendish güçlüdür ama zorlamaya da gerek yok. Gayet Hakuba formunda iken yakalanıyor Robin'e. Hakuba-Cavendish cebelleşmesi yakalandıktan sonra oluyor.

wildthorn

Cavendish in Hakuba yı bilip bilmediğini merak ediyordum. Sanırım farkındaymış Robin e yakalanınca kendine gelmesi güzel oldu. Barto desen bu bölüm efsaneydi patlama dışarı çıkmasın diye yine kendini feda etti. Ne kadar istesem de tayfaya gelmeyeceğini düşünüyorum. Umarım Oda beni yanıltır.
Bu arada Robin in son yaptığı savunmayı anlayamadım ama bence şu ana kadar gözüken en büyük güç artışı Robin de olmuş. İyide olmuş çünkü hemen hemen her arcta ciddi ciddi dövüşüyor. Bu arada Luffy Zoro felan onları saymıyorum güç artışında.

Cavendish in Hakuba yı bilip bilmediğini merak ediyordum. Sanırım farkındaymış Robin e yakalanınca kendine gelmesi güzel oldu. Barto desen bu bölüm efsaneydi patlama dışarı çıkmasın diye yine kendini feda etti. Ne kadar istesem de tayfaya gelmeyeceğini düşünüyorum. Umarım Oda beni yanıltır.
Bu arada Robin in son yaptığı savunmayı anlayamadım ama bence şu ana kadar gözüken en büyük güç artışı Robin de olmuş. İyide olmuş çünkü hemen hemen her arcta ciddi ciddi dövüşüyor. Bu arada Luffy Zoro felan onları saymıyorum güç artışında.
troll bir yorum yapalım robin sanjiden güçlü mü :)

Barto resmen adamın dibi ya. Kral. Patlamayı yedikten sonra bile yıkılmadı. Robin de sattı direk onu. Kyrosun dövüşüne karışmasa bari. Dövüş sıraları Kyros - franky - zoro - luffy şeklinde olacak büyük ihtimalle.

Ayrıca bu dövüşü gördükten sonra, Zoro resmen şov yapacak.

Roronoa Zoro

Hakuba düz duvara tırmandığı için hızında bir düşüş yaşamış olabilir. Bu da etkili olabilir. Aksi halde Cavendish'i Robin'in yakalaması saçmalık. Çocuk mu zaptediyorsun lan ? Bu adam kimsenin ruhu duymadan 10 kişiye tek atıyor, bizim Robin-çuvan ;

- Napıyorsun sen bakiyim !? Hımmm kızarım heee...

edası ile kucaklamış adamı :artiz:

Animede daha iyi anlaşılır ama nerden bakarsan bak saçma. Hele kılıcını eliyle tutmuş falan... Çüş yani !

Barto Barto Barto :fool: Oda yatırımını yaptı. Yaptığı yatırımın da karşılığını aldı. Adam popülerlikte ilk 10'da. Daha fazla satmak isteyen her mangaka bu adamı tayfaya alırdı. Kaldı ki sadece maddi boyut da değil. Adam gerçekten tayfaya yakışacak bir tip. Her şekilde efsane olur tayfaya gelişi. Öncelikli olarak gücü savunma ağırlıklı gözüküyordu ancak bu bölümde öyle olmadığını anladık ki bu olay Barto'yu bir level daha atlattı. Bir adet iskelet, bir adet robot, bir adet balıkadam ve bir adet geyikten sonra tayfanın kimyasına uygun bir adet horoz :) Hepsi ayrı bir değişik. Oda bu adamı tayfaya alır arkadaş.

Bölüm güzel :p

Hakuba düz duvara tırmandığı için hızında bir düşüş yaşamış olabilir. Ek olarak Cavendish ile aralarında bir kişilik karmaşası yaşanıyor orda. Bu da etkili olabilir. Aksi halde Cavendish'i Robin'in yakalaması saçmalık. Çocuk mu zaptediyorsun lan ? Bu adam kimsenin ruhu duymadan 10 kişiye tek atıyor, bizim Robin-çuvan ;

- Napıyorsun sen bakiyim !? Hımmm kızarım heee...

edası ile kucaklamış adamı :artiz:

Animede daha iyi anlaşılır ama nerden bakarsan bak saçma. Hele kılıcını eliyle tutmuş falan... Çüş yani !
Yakalanana kadar Hakuba ve Cavendish karmaşası yok. Ayrıca iyi bak kılıçı yutan yine Cavendish, Robin değil. Kişilik karmaşası olunca Hakuba Robin'e kılıç sallıyor Cavendish diğer eliyle tutuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık