Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 757 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabo'nun suratına ve boynuna tikat edin:

Zoro'ya kumarhanedeki çöplere yaptığı saldırıyı yaptığında çok bir şey sananlar vardı Zoro'nun kurtulmasını.Çöplere yaptığı saldırı pek önemli bir saldırı olmasa gerek.Gerçek gücünü göstermeye başladığında Sabo gibi biri bile duramıyor yer çekimi karşısında.Benim anladığım azıcık ciddileşip,Zoro'yu yakalama niyeti olsa 2 dk'sını almazmış Issho'nun.

Sabo saldırıdan logia olması sayesinde kurtuldu sanırsam zaten meteorlar ulaşmıyor keza yine logia olmasından yırtabilirdi.
Total güç olarak amiral kesinlikle üstün gibi.

Sabo saldırıdan logia olması sayesinde kurtuldu sanırsam zaten meteorlar ulaşmıyor keza yine logia olmasından yırtabilirdi.
Evet ama atlanmaması gereken nokta şu Sabo yerinde duramıyor yer çekiminin kuvvetinden dolayı.Logia olmasa sümük gibi duvara yapıştırabilir Issho.Bu adam paramecia,zoan ve df kullanıcısı olmayan kişilere karşı çok tehlikeli.Cidden güzel meyve vermiş mangaka.

Olum Sabo nefes nefese kalmış ama Fujide herhangi bir kimse kusura bakmasın zorlanma belirtisi bile yok.Bu adamları Yonkoulardan aşağısı durdurumaz.

Gravisword... Meyvenin Issho'da değil kılıçta olduğu kesinleşti gibi.

@Vaas

İki sayfaya da baktım, pant pant ifadesi yok. Yani Sabo nefes nefese kalmamış, hala aynı durumdalar. Sadece yerçekimi logiayı bozuyor, bu yüzden Sabo yerinde durmak yerine kalkıp saldırıyor.

Gravisword... Meyvenin Issho'da değil kılıçta olduğu kesinleşti gibi.

@Vaas

İki sayfaya da baktım, pant pant ifadesi yok. Yani Sabo nefes nefese kalmamış, hala aynı durumdalar. Sadece yerçekimi logiayı bozuyor, bu yüzden Sabo yerinde durmak yerine kalkıp saldırıyor.

Huff Huff var ya lan :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık