Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 751 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
denizci erleri caplarından bekleneni yapıyorlar,onlar mangada ortamda çizilmek ve yalandan ates etmek için varlar.isshonun olayına takılmayın.adam saboyla dövüsme taraftarı degil.yani sizin düşündügünüzün aksine adamın gücünü anlamıyor degil.tam anlamıyla idrak ediyor.aynı luffyninkini ta kumarhanede anladıgı gibi.

çöplerin inmesi kolay iş.ama ezileceklerini anlayınca bastille uyarıp kendi dalıyor.basttilein ezilecegini görüncede issho meteor indiriyor.dofun yeteneginin korkunclugunu görüyorsunuz.

her meyvenin bir sınır teknigi var.ve inanaılmaz güclü oluyor.dofun birdcageide ito ito no minin sınır teknigi bunu kısa mesafelerdede kullanabiliyorsa dofa büyük avantaj saglar.meteorları bile kesti.

aslında tabiki meteoru kesmek one piece evreninde birsey degil.mesele meteorun düsen parclarının veya kendisinin yıkıcı ve yanıcı etkisiyle bas etmek.burdada sabo zaten ballı.ates meyvesi sayesinde logia olarak meteorun ona etki etme sansı yok.yanan ateslerinde onun üzerinde hükmü yok.

o yüzden bu sartlarda isshoyla eşitler ve eşit bir capısmada yasadılar.güzel bir vs olucak gibi.

sonra bastillein gücünü anlamamısınız.bastille güclü adam.bartodan daha yüksek bir seviyesi var.zoronun bile öyle hemen ben kestim gittim diyebilecegi bir adam degil.idrak edilmesi gereken sey su.bastille güclü ama sabo cok cok daha güclü.

daha önce defalarca söyledim.e.oda diyorki amirallere.gitmek istemiyorsanız altın den den mushiye basın sizin yerinize 5 koramiral gitsin.bu denklemde sabonun gücüyle bastillei harcaması dogal.

onigumo veya hiç bir koramiral direk vistadan yukarısıyla birebir vsye girmediler bile.sadece onigumo kizaru marcoyla vs atarken,ustaca araya girdi yani vs 2ye 1 e döndü.e.oda vistayı bile mihawkla muhatap etti.

koramiraller shicibukai ortalamasından gücsüz adamlar.sadece vergo kokayla epey saglamdı.onunda sınırı law-hawkins-drake hattı gibi duruyor.

son olarak kılıc kullanma mevzusu.daha öncede söyledim ben kılıc ustası fanıyım ama kılıcı var diye mihawkı kral ilan etmenin mantıgı yok.wb,roger,garp mihawkı kılıcının üstüne cıplak elle oturtcak kadar güclü adamlar.gördügünüz gibi hakinin üstünlügü herseyden fazla.birde işe yarar bir meyven varsa amiral gücüne cıkmak ve zirveye oynamak kolaylasıyor.

dipnot; bence ,tabi kendi düşüncem,arlongun kribachisinden beri luffynin kızdıgında istemsizce haki saldıgını düşünüyordum ichigo gibi.bu sayıda emin oldum.yoksa lastik cocuk cıplak parmaklarla kribachiyi kıramazdı ;)

Roronoa Zoro

Bastille'nin gücünü çok iyi anladım ben, ne darbeden kaçabildi ' Soru ' yok , Rokushiki tekniği var mı kaç tane kullanıyor, elindeki zampaktayou iki saatte fırlattı, Sabo parmaklarıyla sırıtara kırıp, tek atıyor, her hangi bir kendine özgü ' Tekniği ' ve ya savunma gücü yok, Vergo orada olsa aynısı olmazdı 5 dk falan direnirdi o ' Full Armament ' formuyla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık